Kurumsal Web Sitesi

Ankara Yazılım

106724
Hürriyet Mah. Bursa Cad. No:33 Altınova / Yalova
Şirket Tanımı

Her Zaman "01" Numarayız

Türkiye'nin ilkleri gerçekleştiren firmasıyız. 15 yılı aşan bir süredir, Web Tasarımı, Hazır Web Sitesi paketleri ve web tabanlı yazılım konularında hizmet vermekteyiz.

İlk Web Sitesi Paketi'nin Yazılımı

Türkiye'de web tasarımı ve web tabanlı yazılım ihtiyaçlarını gören firmamız, ilk hazır web sitesi paketi olan Webkobi'yi 2005 yılında yayına sokarak, tüm sektörlerin uygun fiyatlı, kolay kullanımlı ve sürekli güncellenebilir web sitelerine sahip olmasını sağladı.Hazır Web Sitesi sayesinde, kullanıcılar zorlu HTML süreçlerini bırakıp, tek tuşla web sitelerini yönetir duruma geldiler.

İlk Hazır Okul Web Sitesi Paketi Yazılımı

Ülkemizde resmi ve devlet okullarının web sitesi ihtiyaçlarını karşılamak üzere uygun fiyatlı, kolay kullanımlı olarak piyasaya sürülen E-okulsitesi.com ile, ülkemiz genelinde binlerce okulumuz internet sitesine sahip oldu. Sürekli güncellenebilir, kolay altyapısı sayesinde okullarımız internette olmanın keyfini yaşadı.

Sosyal Başarılarımız

Firmamız sadece ürettiği web tabanlı yazılım ve hazır web siteleri ile değil, sosyal alanda gerçekleştirdiği projelerle de ismini duyurmuştur. Ülkemizin bir çok ilinde, bir çok okula kitap yardımlarında bulunan ve kütüphaneler oluşturulmasına destek veren firmamız, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin Davranış Dalı Fair Play ödülüne layık görülmüştür. Yazılım gelirlerimizin bir kısmı halen ihtiyaç sahibi okullarımızın, kitap, kırtasiye, internet hizmetlerinin karşılanmasına destek olmak amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca firmamız amatör tiyatrolara destek vermek amacıyla, kendi tiyatro klübünü kurmuş, amatör tiyatroların internet sitelerini de ücretsiz olarak kurmuştur.

Hizmet Tanımı

Web Sitesi Hizmetleri, Web Tasarım

Hizmet Bölgeleri

Yalova Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Web Tasarımı Web Geliştirme ve Hosting kategorisine ait olan ve Yalova Altınova lokasyonunda yer alan Ankara Yazılım kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?