Kurumsal Web Sitesi

Ankara Kanal Temizleme

105063
Anka Temizleme
Azık Sk. No:25 Aşağı Eğlence Mahallesi, 06010 Keçiören / Ank
Şirket Tanımı

Ankara tıkanıklık açma firması olarak her türlü tıkanıklık açma konusunda kesintisiz hizmet veriyoruz. Günün hangi saatinde olursa olsun tıkanıklık açma ihtiyaçlarınız için firmamızı aramakta tereddüt etmeyiniz. Mutfak tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo gideri tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetlerimiz için modern ekipmanlarımızla çözümler üretiyoruz. Ankara geneli her saatte kanalizasyon ve diğer tıkanıklık sorunlarınızı uygun fiyatlar ile gideriyoruz. Anka Kanal Açma haftanın her günü 7/24 saat faaliyet göstermektedir.

Hizmet Tanımı

Kanal Açma, Logar Temizleme, Logar Temizleme, Tıkanıklık Açma, Ankara Tuvalet tıkanıklığı açma, kanal döşeme, çekvalf montajı, kanalizasyon bacası yenileme. Ankara mutfak tıkanıklığı açma, kanal arıza giderme, gider tıkanıklığı açma, ankara kanal temizleme, ankara logar tıkanıklıgı açma, ankara tıkanıklık açma,

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Temizlik Şirketleri - Ofis ve Ev Temizliği kategorisine ait olan ve Ankara Keçiören lokasyonunda yer alan Ankara Kanal Temizleme kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?