Ücretsiz İlan Sitesi
https://firmabak.com/

ALTIN ÇİLİNGİR

İletişim
Kayıt No :
130099
Adres :
Demirkapı Mah. 1700. Sok. 5 Bağcılar 34550, İstanbul
Haftaiçi :
7/24
Cumartesi :
7/24
Pazar :
7/24
Şirket Tanımı

Altın Çilingir 1990 yılından beri faaliyet gösteren profesyonel bir çilingirlik firmasıdır. 7 Gün 24 Saat İstanbul'un Tüm Bölgesine Hizmet Sağlayan Tek Firmadır. Kurulduğu günden beri istanbulun bütün semtlerine hizmet sunan Altın çilingir, siz değerli müşterilerimize en hesaplı çözümleri sunar. Birçok marka ile çalışan ve bütün kilit sistemlerinin montajını yapan Altın çilingir, her keseye uygun, amacınıza uygun alternatifler sunar. Motorlu servis elemanları sayesinde trafiğin yoğun olduğu saatlerde bile en geç 20 dakika içerisinde hizmet sunar.

Altın çilingirden almış olduğunuz çilingirlik hizmetinin profesyonel kişiler tarafından sağlandığından emin olabilirsiniz. Altın çilingir, Çilingirlik mesleğini ek gelir kaynağı olarak gören, farklı meslek gruplarına mensup kişilerden farklı olarak, kilitlerinizi kapılarınıza zarar vermeden açar ve sizi ekstra masraftan korur.
Çilingirler ve anahtarcılar odasına kaydı bulunmayan, başka meslekleri icra edip çilingirliği boş zamanlarında yapan ve ek gelir kaynağı olarak gören kişi ve işletmelere itibar etmeyiniz, çünkü çilingirlik profesyonel bir meslektir.

Hizmet Tanımı

Kaybolan, kırılan yada çalınan anahtarlar nedeni ile kapalı kalan; oto, bina, kasa kapılarına çilingir hizmeti veren ve bunu yedi yirmi dört kesintisiz yapan firmamız, çeşidi ve özellikleri ne olursa olsun her türlü kilit sistemini kısa sürede başarı ile açmaktadır. Bunu yaparken de anahtar sistemlerine en küçük bir hasar yada zarar vermemektedir. Acil Çilingir Çağrısında bulunan kişi şehrin neresinde olursa olsun geri dönüşüm yapıyoruz.
 
Kapı açma, kilit değiştirme, araba anahtarı kopyalama, anahtar kopyalama, kasa açma, arşiv dolapları açma, barel tamir ve montajı, topuzlu kilit montajı ve tamiri, tuzaklı kilit montajı ve tamiri, kapı hidroliği montajı ve tamiri, emniyet kelepçesi montajı, Mul-T-Lock kilit montajı ve tamiri, Immobilizer anahtar kopyalama, elektronik kilit montajı ve tamiri, şifreli geçiş sistemleri montaj ve tamir hizmetleri verilmektedir.

BAĞCILAR BATIŞEHİR'İN ÖZEL ANAHTARCISI VE ÇİLİNGİRİ 7/24 HİZMET. BAĞCILAR ACİL ÇİLİNGİR, 20 DAKİKADA KAPINIZDA ! HEMEN ARAYIN !
 
Arama Terimleri: Kapı Açma, Acil Çilingir, 7/24 Anahtarcı, 7/24 Çilingir, Anahtar Kopyalama, Haftasonu Açık Çilingir

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Demirkapı Mah. 1700. Sok. 5 Bağcılar 34550, İstanbul
Fotoğraflar

Video

Bu firma 93656 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Ücretsiz İlan Sitesi