AGS GRUP İNŞAAT

2112
Kurtköy Mah. Gazi Cad. No: 13/1 KURTKÖY PENDİK / İSTANBUL
Şirket Tanımı

1945 yılından bugüne kadar kalite ve farklılık vurgusuyla, inşaat sektörünün içerisinde bulunmanın verdiği, birikim ve tecrübelerin birleşimi ile 2008 yılında kurulan AGS GRUP İnşaat, kısa zaman içerisinde üstün bir gayret ve özveri örneği göstererek, başarılı projelere imza atmıştır. AGS GRUP inşaat kurulduğu günden beri ahlak kavramını benimseyen, çevreye ve insana saygı göstere, çalışanlarına değer veren ve aile gibi olmayı benimseyen bir firma olmuştur. 6 yılda; toplam 30.000 metrekarenin üzerinde, 10 adet projede, 674 konut üretimi tamamlayarak ismini sektörün öncü firmaları arasına yazdırmıştır. Firma yarım asrın üzerinde ki deneyimi ile Pendik/Kurtköy’de; Huzur Sitesi, Franko Vadi Evleri, Tuana Evleri, Yeşil Tuana Sitesi, Gözde Sitesi, Yonca Sitesi ve Kızılay apartmanı ile birlikte, Armutlu; Çınardere sitesi ve Rize / İslampaşa Evleri, Fener Evleri projelerini, başarılı bir şekilde sahiplerine teslim etmiştir. AGS GRUP gerçekleştirdiği projelerde yaşam standartlarını en üst düzeye çıkaracak, tecrübe ve teknolojiyi kullanarak, sağlam ve kaliteli yapılar inşa etmiş ve müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Firma proje üretimi konusunda toplumun aile yapısı, ortak ahlak kuralları ve sosyal yaşam standartlarını ön planda tutarak, faaliyet gösterdiği bölgelerde farklılık oluşturmayı ve ilk tercih olabilmeyi başarmıştır.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Pendik lokasyonunda yer alan AGS GRUP İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?