AGORA SUIT

108963
Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. 93 Esenyurt, İstanbul
Şirket Tanımı

Farklı amaçlar doğrultusunda insanlar bulundukları şehirden başka şehirlere seyahat edebilmektedirler. Ancak bu konuda şehir merkezine ve ulaşım araçlarına olan uzaklık nedeniyle oteller, bazı zorluklar çıkarabilmektedir. Üstelik çok dar alanlar içerisindeki otel odalarına yüksek fiyatların verilmesi de ayrıca rahatsız edici durumlardan biridir. O yüzden tamamen profesyonel bir anlayış içerisinde gerçekleştirdiğimiz esenyurt günlük kiralık daire seçenekleri arasından bir tercih yapabilir, çok uygun fiyatlarla geniş ve ferah bir konaklama şansını elde edebilirsiniz. Evinizde bulabileceğiniz bütün olanakları yakalarken, bunları lüks bir ayrıcalıkla kullanabilirsiniz. Temizliği ön planda tuttuğumuz ve müşterilerimize sağlıklı bir ortam yaratmak için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar dahilinde, uzman kadromuz en iyi temizliği yaparak daireleri sizlere açmaktadır. Bu sayede tamamen steril ve hijyenik bir ortam içerisinde konaklayabilir, İstanbul'da bulunduğunuz süre içerisinde amaçlarınızı dinlenmiş biçimde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet Tanımı

Esenyurt Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan AGORA SUIT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Esenyurt lokasyonunda yer alan AGORA SUIT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?