Kurumsal Web Sitesi

ADA TOUR

2496
Şahin Ada
Konaklı Mah. Evrenpaşa Cad. 22 Güneş Apt. Iğdır Merkez 76000, Iğdır
Şirket Tanımı

Ada Tour Firmamız 1998 yılında öğrenci personel taşımacılığı alanında faaliyete başlamıştır. 2006'da tur firması olarak firmamızı genişleterek size kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Yurt dışına seferler düzenleyip ordaki tarihi ve turistik yerlere gezi düzenleyip en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Ayrıca şoförlü araç kiralama ve Türkiye'nin her yerine istediğiniz şartlarda ve plan içerisinde hizmet vermekteyiz. Kendimizin düzenlediği plan ve proje şeklinde turlarımız da mevcuttur. Günübirlik konaklamalı geziler, sürekli aktif bir şekilde işlemekte. Öğrenci taşıma, personel taşıma gibi şehir içerisinde sürekli taşıma işlerimiz mevcuttur.

Hizmet Tanımı

Iğdır Merkez Turizm ve Seyahat Acenteleri, Yurtiçi Yurtdışı Turları, Şoförlü Araç Kiralama, Günübirlik Turlar, Öğrenci, Personel Servisi, Kaplıca Seferleri, Turistik Gezi Turları Hizmeti Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Iğdır Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Vapur ve Deniz Otobüsü İskeleleri kategorisine ait olan ve Iğdır Iğdır Merkez lokasyonunda yer alan ADA TOUR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?