Web Site Oluşturun

ACAT YAPI

2033
Erenköy Mah. Bağdat Cad. Kantarcı Rıza Sokak No.: 1/3 KADIKÖY / İSTANBUL
Şirket Tanımı

1985 yılından bu yana inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Acat İnşaat 2010 yılında yeni bir kurumsal yapılanmayla birlikte Acat Yapı ismini almıştır. Kurulduğu tarihten beri çağın şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üretirken, bu süreçte İstanbul’da ve çevresinde, özellikle gelişmiş & gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır. MİSYON Acat Yapı için asli misyon, inşaat sektöründe fark yaratan hizmet kalitesiyle ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmaktır. Farklılığın ve yeniliğin odak noktasına konumlandırılmasıyla geliştirilen bu strateji sayesinde tasarımı, duruşu ve kalitesiyle çığır açacak projeler inşa etmenin yanında insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz. VİZYON Çağdaş kent siluetine örnek olacak yapılar inşa ederken üzerinden yıllar geçse de estetik duruşunu koruyacak yaşam alanları üreterek, bulunduğu coğrafyada sektörün lider markalarından biri olmak Acat Yapı’nın öncelikli vizyonudur. İnşa ettiği tüm projelerde birbirini en iyi şekilde tamamlayacak parçaları bir araya getirerek oluşturduğu armoni, Acat Yapı’nın sadece kurulmasına değil, stratejilerine de ilham veren bir değerdir..

Hizmet Tanımı

mantolama , dış cephe kaplama , iç dekorasyon , dış dekorasyon , boya badana , alçı sıva , arsa satışı , emlak gayrimenkul , kat karşılığı inşaat

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan ACAT YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?