ACAR YAPI

2261
GAZETECİLER SİTESİ KESKİN KALEM SOK. NO:25 ESENTEPE / İSTANBUL
Şirket Tanımı

ACAR HOLDİNG A.Ş. 1977 yılında kurulmuştur.1958 yılında Bursa'dan İstanbula gelerek ticaret hayatına atılan Sn. Abdullah ACAR Acar Holdingi kurduktan sonra sırasıyla aynı çatı altında 1983 yılında ACAR YAPI İNŞAAT A.Ş., 1984 yılında ACAR TURİZM A.Ş. kurmuş ve halen Yönetim Kurulu Başkanı olarak şirket yönetimine devam etmektedirler. 1987 yılına gelindiğinde günün şartları doğrultusunda borsa aracı kuruluşumuz olan ACAR MENKUL DEĞERLER VE TİCARET A.Ş. kurularak, merkezi dışında, Bursa ve İzmir illerimizde şube ve irtibat büroları açarak faaliyetlerine devam etmektedir. 1993 yılında finans piyasasındaki hareketlilik gözlenmiş, bunun neticesinde yine aynı çatı altında ACAR FACTORİNG A.Ş. kurulmuştur. ACAR HOLDİNG ve diğer Şirketlerimizin merkezi İstanbul, Gazeteciler Sitesi Kesikin Kalem Sokak No:29 Esentepe adresindeki Genel Müdürlük binamızda faaliyetlerinin sürdürmektedirler. Tüm şirketlerimizin Yönetim Kurulu Başkanı ve sahibi başta Sayın Abdullah ACAR ve ailesidir. ACAR HOLDİNG ve diğer şirketlerimiz hiçbir banka ve finans kuruluşundan destek almadan kendi özsermayeleri, özkaynakları ve gayrımenkulleri ile bugünlere gelmiştir. ACAR ENTERPRISES,LLC ve ACAR REAL ESTATE,LLC, 2002 yılında Miami - Amerika'da Abdullah ACAR, Hüseyin Cemal ACAR ve Mine ACAR BORA tarafından kurulmuştur. Şirketimiz emlak alım satımı ile bazı yatırımlar yapmaktadır.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan ACAR YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?