4M MİMARLIK

2266
ŞEHİT ERSAN CADDESİ 4/15 ÇANKAYA / ANKARA
Şirket Tanımı

Hepimiz oluşturduğumuz yapay çevrelerde yaşamaktayız. Günümüzde hızla gelişen bilim, teknoloji ve iletişim ile yaşam biçimlerimiz de değişmektedir. Yapılarımız bu değişim karşısında daha kısa sürede yetersiz kalmaktadır. Yüksek bedeller ile oluşabilen yapılarımızda ekonomik ve doğru çözümlere ulaşabilmemiz için; çağın devinimini takip etmek durumundayız. Oluşturacağımız yapılarda istediğimiz sonuca ulaşmanın en önemli bölümünü ise yapının tasarın ve projelendirme safhası oluşturmaktadır. Biz bu bilinç ile; kurumumuzun gerçekleştirmeyi planladığı yeni çalışmalarda, tasarım, mimarlık ve mühendislik proje hizmetleri, dekorasyon uygulamaları, kontrollük, müşavirlik ve taahhüt alanlarında birikimlerimizi, emeğimizi, gücümüzü ve çalışma dinamizmimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon , yapı tadilat , yap sat , kat karşılığı inşaat , iç ve dış dekorasyon , cephe kaplama , mantolama , alçı sıva , iç mimarlık , asma tavan , boya badana

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan 4M MİMARLIK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?