Diş Hastaneleri ve Klinikleri kategorisindeki Firmalar

LEVENT DENTAL DİŞ LABORATUVARI

Merkez Mah. Prof. Dr. Nurettin Mazhar Öktel Sok. 7 Şişli, İstanbul Diş Hastaneleri ve Klinikleri

Diş Hekimi A. Oğuzhan Temizer

İnönü Mh. Kushimoto Sk. No:20 Ak Apt. Kat:3 Daire:12, 33130 Yenişehir/Mersin Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Acil Diş Hekimi Randevusu, Randevu, Diş Çekimi, Kök Kanal Tedavisi, 20''lik Diş Çekimi, Apikal Rezeksiyon, Ağız Bakımı(Diş ve Diş Eti Bakımı), Beyazlatma, Bonding, Cerrahi Diş Çekmi, Çene Cerrahisi, Diastema Kapama, Direkt ve İndirekt Kompozit Lamina, Diş Beyazlatma, Diş Dolgusu, Diş Dolgusu Estetik, Diş Taşı Temizliği, ...

Best Dental İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ataköy 2-5-6. Mah. Rauf Orbay Cad. No:4 Yalı Ataköy Apart Ofis C Blok A Girişi Kat:3 D:49 34158 Bakırköy / İstanbul Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Dental Veneers Dental Implants Dental Crown Teeth Whitening All on Four Implants All on Six Implants Dental Lumineers Full Set of Veneers turkey Smile Makeover Holywood Smile Zirconium Crowns Turkey

ÖZEL SERKAN SAYYİĞİT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ

Şerefiye Mah. Urartu Sok. Albina Sitesi A Blok K:1 No:8 Eski İstanbul Hastanesi Karşısı İpekyolu , Van Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Van İpekyolu Diş Hekimleri, Endodonti, Ağız ve Çene Cerrahisi, İmplant, Protez, Porselen, Zirkonyum Kron, Lamine, 20’lik Diş Çekimi, Temizleme, Beyazlatma ve Diş Eti Tedavi Hizmeti Vermekteyiz.

DİŞ HEKİMİ KAMURAN ÖZDOĞAN

Kazlıçeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cad. 2 Zeytinburnu 34020, İstanbul Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Zeytinburnu Diş Hekimleri, Diş Hastaneleri ve Klinikleri, İmplant, Zirkonyum, Diş Protezi, Gülüş Tasarımı, Kanal Tedavisi ve Estetik Tedavi Hizmetleri Vermekteyiz.

H. BAHAR DEMİRCİOĞLU MUAYENEHANESİ

İskele Mah. Atatürk Cad. 8/17 Datça 48900, Muğla Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Muğla Datça Diş Hekimleri, İmplant, Zirkonyum, Kanal Tedavisi, Diş Temizleme ve Beyazlatma, Pedodonti, Diş Dolgusu Tedavi Hizmetlerini Vermekteyiz.

DİŞ HEKİMİ UZM.DR.DT. AYŞE YILMAZ BAŞTUĞ - ÇENE CERRAHI UZMANI - POURDENT

Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. 40 Konuk Apt. C Blok Kat:3 D:7 Bakırköy , İstanbul Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Bakırköy Diş Hastaneleri ve Klinikleri, Kanal Tedavisi, Diş Dolgusu, İmplant, Diş Beyazlatma, Diş Protezi, Diş Çekimi, Çocuk Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği, Ortodonti Alanında Hizmet Vermekteyiz.

DİŞ HEKİMİ FATMA BETÜL ATEŞ MUAYENEHANESİ

Merkez Mah. Nurhan Sok. 2 Kuveytürk Üstü, Genam İş Merkezi K:2 Kağıthane 34406, İstanbul Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Kağıthane Diş Hekimleri, Ortodonti, Temizleme, İmplant, Hareketli Protezler, Zirkonyum, Estetik Diş Dolgusu, Diş Beyazlatma, Porselen Kaplama ve Pedodonti Tedavi Hizmeti Vermekteyiz.

DENTALİST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Gap Mah. Turgut Özal Blv 321 Bozo Golden Plaza K:3 Batman Merkez , Batman Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Batman Diş Hastaneleri ve Klinikleri, Diş Beyazlatma, Temizleme, Ortodonti, Dolgu, İmplant, Hareketli Protezler, Zirkonyum, Kanal, Kuron ve Köprü Tedavisi, Ağız Hijyeni, Diş Eti Hastalıkları, Sabit Protezler Hizmeti

BLUEDENT DR. DT. MEHMET BAYRAKTAR

Paşakonak Mah. 1046 Sok. 1 Paşakent Sit. A2 Blok Bandırma , Balıkesir Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Bandırma Diş Hekimleri, Diş Beyazlatma, Protez, Oral İmplantoloji, Periodontoloji, Estetik Diş Hekimliği, Ağız,Diş ve Çene Cerrahisi, Lamine Kaplama, Zirkonyum, Estetik Porselen, Kanal Tedavi Hizmetleri Vermekteyiz.

ENGİN GÖKDAĞ MUAYENEHANESİ

Tevfikiye Mah. Menderes Cad. 48. Sok. 5 Kırkağaç , Manisa Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Kırkağaç Diş Hekimleri, Ortodonti, İmplant, Zirkonyum, Diş Dolgusu, Beyazlatma, Gülüş Estetiği, 20'lik Diş Tedavisi, Pedodonti, Lamina ve Hareketli Protezler, Kök Diş Çekimi, Diş Estetiği, Koruyucu Diş hekimliği Hizmetleri Vermekteyiz.

ÖZEL KRİSTALDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ (DT. HALDUN KIZIL)

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Adnan Kahveci Blv. 4/2K Esenyurt 00000, İstanbul Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Esenyurt Diş Hastaneleri ve Klinikleri, İmplant, Pedodonti, Ağız - Diş ve Çene Cerrahisi, Ortodonti, Kanal Tedavisi, Protetik Uygulamalar, Gülüş Tasarımı ve Estetik Diş Hekimliği, Diş Beyazlatma (Bleaching), Zirkonyum ve Porselen, Hareketli Protezler, Hassas Tutucular Hizmetlerini Vermekteyiz.

DİŞ HEKİMİ FATMA GEYİK BAŞTÜRK

Şerefiye Mah. 1628 Santral Sok. 2 Kemal Geyik Apt. İpekyolu , Van Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Van İpekyolu Diş Hekimleri, Ortodonti, İmplant, Pedodonti, Diş Teli, Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Diş Hekimi, Ağız Çene Cerrahisi, Diş Gıcırdatma, Gülüş Tasarımı, Ağız Kokusu, Kök Kanal Tedavisi Hizmetlerini Vermekteyiz. Diş Taşı Temizliği ve Diş Beyazlatma Bayrama Kadar 600 TL.

HAYRİYE YALAZ DİŞ HEKİMİ

Orta Mah. Atatürk Cad. Gaziosmanpaşa Sok. 11 Kartal , İstanbul Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Kartal Diş Hekimleri, Ortofonti, Diş Teli, Kanal Tedavisi, İmplant, Küretaj, Kist, Beyazlatma, 20 Yaş Çekimi, Zirkonyum ve Diş Taşı Temizliği Tedavileri Alanlarında Hizmeti Vermekteyiz.

ÖZEL TEPEDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Çiğdemtepe Mah. Aydan Cad. 167/A Yenimahalle 06210, Ankara Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Ankara Yenimahalle Diş Hekimleri, Ortodonti, İmplant, Zirkonyum, Diş Dolgusu, Beyazlatma, Hareketli Protez, Kanal Tedavisi, Gülüş Tasarımı ve Koruyucu Diş Hekimliği Hizmetleri Vermekteyiz.

ALPER EMİNOĞLU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Gez Mah. Çaykara Cad. 34 Yakutiye 25050, Erzurum Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Yakutiye Diş Hekimleri, İmplant, Ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, Çene Cerrahisi, Lamine, Zirkonyum, 20'lik Diş Ameliyatı, Diş Dolgu, Beyazlatma, Protez, Röntgen ve Görüntüleme Hizmeti Vermekteyiz.

DT. MİNA AVAD WAKFİ

Merkez Mah. Halaskargazi Cad. 209 Kipman Apt. D:8 Şişli 34381, İstanbul Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Şişli Diş Hekimleri, Diş Hastaneleri ve Klinikleri, Metroya Yakın, Arapça, İngilizce ve Fransızca Dil Bilen, İmplant, Ortodonti, Pedodonti, Gülüş Estetiği, Diş Beyazlatma, Kanal ve Diş Eti Tedavilerinde Hizmet Vermekteyiz.

MEHMET SELİM TURAN MUAYENEHANESİ

Cevat Şakir Mah. Turgut Reis Cad. Bodrum Güney Çarşı Dk:280/1 Bodrum 48400, Muğla Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Bodrum Diş Hekimleri, Lamina, Zirkonyum, Porselen Kaplama, Diş Beyazlatma, Kompozit Dolgu, Kanal Tedavileri, Köprü, Hareketli Protezler, Dental İmplant ve Kozmetik Diş Hekimliği Hizmeti Vermekteyiz.

MÜMTAZ HÜSEYİN UĞUR MUAYENEHANESİ

19 Mayıs Mah. İstiklal Cad. 44 Bahar Apt. D:11 İlkadım 55030, Samsun Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Samsun Diş Hekimleri, İmplant, Ortodonti, Pedodonti, Ağız ve Çene Cerrahisi, 20 lik Diş Tedavisi, Estetik Diş, Hareketli Protez, Sabit Protez, Gülüş Tasarımı, Gülüş Tasarımı ve Diş Beyazlatma, Zirkon Kaplama, Koruyucu Diş Hekimliği Hizmetleri

ÖZEL EMİDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Mecidiyeköy Mah. Lati Lokum Sok. 5 Özçelik Apt. K:2-3 D:7 Şişli 34387, İstanbul Diş Hastaneleri ve Klinikleri
Şişli Diş Hekimleri, Diş Hastaneleri ve Klinikleri, Endodonti, Ağız ve Çene Cerrahisi, İmplant, Protez, Porselen, Zirkonyum Kron, Lamine, 20’lik Diş Çekimi, Temizleme, Beyazlatma ve Diş Eti Tedavi Hizmeti Vermekteyiz.