Vallaki Arama Motoru

EURONET RENT A CAR

İletişim
109845
Yeşilköy Mah. Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş Terminali Bakırköy, İstanbul
Şirket Tanımı

Geniş hizmet yelpazesine sahip olan Euronet, araç kiralama, filo kiralama, limuzin kiralama, havalimanı-otel transferi ve VIP minibüs kiralamanın yanında, İstanbul, Avcılar'da bulunan Hotel Emirhan Palace ile lüks ve konforu bir arada tercih eden misafirlerine konaklama hizmeti sunmaktadır.

“ Araç Kiralamaya Dair Her Şey “

“ Araç Kiralamaya Dair Her Şey “ mottosu ile yola çıkan Euronet Araç Kiralama`da ekonomik sınıftan lüks, minibüs, VIP ve limuzin sınıfına kadar ihtiyaç duyulan tüm araçlar bulunmakta olup Türkiye'de araç filosunda 9 metrelik Lincoln limuzinler bulunan tek şirket olarak, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

Türkiye'de ve yurt dışında önde gelen havayolu şirketleri ve seyahat acentalarının çözüm ortağı olan Euronet, filo kiralama ve günlük araç kiralama servislerinin yanında, şöförlü araç kiralama hizmeti de vermektedir. Kiralama servisi içerisinde, ekonomik, orta, üst, lüks ve minibüs segmentleri bulunmaktadır.

Global rezervasyon hacmi bulunan Euronet Car Rental,  geniş araç filosu ve profesyonel çalışma ekibiyle ulusal ve uluslararası alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Etiketler

Oto Kiralama , Araba Kiralama , Lüks Oto Kiralama , Ticari Araba Kiralama , Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama , Aylık Araç Kiralama , Vip Araç Kiralama , Ticari Araç Kiralama , Lüks Araç Kiralama ,

Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bakırköy lokasyonunda yer alan EURONET RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Yeşilköy Mah. Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş Terminali Bakırköy, İstanbul

Bu firma 17129 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Vallaki Arama Motoru