https://firmabak.com/

EMLAK KUR

İletişim
Firma No :
106061
İş :
0
Adres :
İstanbul - Beyoğlu - Cihangir
Şirket Tanımı

Bir filozofun, çağlar ötesinden dediği gibi ''..binlerce kilometrelik bir yol tek bir adımla başlar...'' der... İşte, 2012’de kurduğum Küçük Esnafı Markalaştırma Projem  böyle bir felsefenin ve vizyonun eseridir...Tek bir adımla ve cesaretle başladığım bu yolculuğu bugün binlerce arkadaşımla birlikte geleceğe doğru güvenle ve gururla yürümenin mutluluğu içindeyim..

Kendi işini kurarak markalaşmayı hedefleyen ve Marka kiracılığı yapmak istemeyen girişimci ruhların adresi EMLAK KUR olacak. Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza atacak  Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm Türkiye’de gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye'de ilk kez EMLAK KUR tarafından hayata geçirildi. 

EMLAK KUR farkını yaratan en önemli etken eğitim... Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından EMLAK KUR gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.

Siz de EMLAK KUR dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz; 

Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir, bir EMLAK KUR ofisi açabilirsiniz, ya da Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan EMLAK KUR ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz, ya da Sektörde profesyonel hizmet verebilmek amacıyla EMLAK KUR tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerleri'ne katılarak Gayrimenkul Profesyoneli olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Dilerseniz, Türkiye çapında faaliyet gösteren ofislerin portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

AMAÇLARIMIZ

Emlak ofislerinin ilk tercihi olmak: EMLAK KUR bayiliklerini ücretsiz vererek ve satıştan pay almadan, bayiliğini istediği ücret karşılığı bir başkasına devretme imkanı sunarak, Sınırsız ve detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı emlak ofisleri ile işbirliğimizin temelidir. 

Emlak arama zahmetini en aza indirmek: emlakkur.com.tr’ ye üye olarak veya üye olmadan zahmetsizce detaylı ilan aramak, kriterleri verilen yeni ilanlardan haberdar edilmek, ilanlar arasında karşılaştırma yapabilmek emlak arama zahmetini en aza indiren kullanıcı dostu bir site olmamızı sağladı. 

Emlak sektörünü tek bir çatı altında toplamak: Doğru, kaliteli hizmet ile profesyonel emlak ofislerini, inşaat firmalarını ve ne aradığını bilen bilinçli alıcıları sektörün tek adresinde buluşturmayı hedeflemektedir. 

Güncel ve doğru hizmetin önemini vurgulamak: Gerçek alıcı ve satıcıları ,doğru ve güncel ilanlar için buluşturmak ve hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak. 

Sektöre yeni hizmetler sunmak: Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan emlak sektörüne sunmak.

İnsanımıza ve İnsanlığa hizmet etmek, ülkemizin birikimlerine kendi mütevazı katkımızı sunmak, iş felsefemizi bilimin, tekniğin, bilginin yeniliklerinin üzerine bina etmek, dünya ölçeğinde düşünmek, davranmak, hareket etmek, ama öncelikle her şey önce insan içindir felsefesini unutmadan, tüm arkadaşlarımla bir aile bütünlüğü içinde, birlikte aynı hedefe doğru güvenle yürümek şirketlerimiz için hayalini kurduğum geleceğin yol haritasıdır. 

Şairin sözüyle, ''..bâki kalan bu gökkubede hoş sedadır...'' Gayem, hedefim, hayalim, hep birlikte ülkemize, dünyaya, insanlığa güzel hatırlanacak eserler bırakmaktır. 

Bütün arkadaşlarıma bu yolculuğumuzda inançla ve güvenle başarılar diliyorum.

Vizyonumuz

Her ailenin EMLAK KUR’ lu bir Gayrimenkul Danışmanı Olmasıdır.

Misyonumuz

Girişimcilikte öncü olarak çığır açmak.

Hizmet Tanımı

İnşaat ve GYO, İlan ve E-Ticaret Siteleri, Emlak Gayrimenkul , Emlak Bayilik , Emlakkur , Bayimiz Olun , Ücretsiz Bayilik , Emlakkur Bayim ol , Emlak Bayilik Sistemi

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İstanbul - Beyoğlu - Cihangir
Fotoğraflar

Video

Bu firma 83849 kez ziyaret edilmiştir.