https://firmabak.com/

Enes İletişim

İletişim
Firma No :
107619
Adres :
Unkapanı Mah. Unkapanı Cad. No: 18 İlkadım / Samsun Samsun
Haftaiçi :
09:00 - 20:00
Cumartesi :
09:00 - 20:00
Şirket Tanımı

Enes İletişim firması olarakilkadım cep telefonu tamir servisi,ilkadım cep telefonu alım satım,ilkadım 2.el cep telefonu satışı,ilkadım fatura ödeme noktası,ilkadım laptop tamir servisi,ilkadım garantili teknik servis,ilkadım telefon ekran değişimi,ilkadım cep telefonu aksesuar satışı,ilkadım cep telefonu kılıf satışı,ilkadım telefon ön cam değişimi,ilkadım telefon ekran değişimi,ilkadım telefon tamiri, vb. hizmetler vermekteyiz.

Firma olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki üretim portföyümüz ve sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Başarıya giden yolun çok çalışmaktan geçtiğini bildiğimiz için kalite standartlarını sürekli olarak yükseltmekte, müşteri memnuniyeti merkezli olarak hareket etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin daha kaliteli bir hizmete ulaşabilmesi için çaba göstermekteyiz. Bunun sağlanabilmesi için ar-ge çalışmalarına ağırlık vermekte olan firmamız yeni plan ve projeleri ile birlikte sürekli sahada aktif rol oynamaktadır.

Hizmet Tanımı

Cep Telefonu Aksesuarları ve Teknik Servis

Hizmet Bölgeleri

Samsun Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Unkapanı Mah. Unkapanı Cad. No: 18 İlkadım / Samsun Samsun
Fotoğraflar


Bu firma 11811 kez ziyaret edilmiştir.