Yücesoy Emlak

104590
cevizlik mahallesi huban sokak no:15 34142 bakırköy/istanbul
Şirket Tanımı

Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. BİZ KİMİZ Aslında yıllar öncesinden başlar hikayemiz Aslında yıllar öncesinden başlar hikayemiz. Sırrımız müşterilerimizle olan mükemmel diyaloğumuzda saklıdır. Bizi tanıyan müşterilerimiz için bizi anlatmamız gerekmez ancak bizi ilk defa arayan bir müşterimiz için telefonda herhangi bir emlakçı statüsünde görünsekte, Bir defa kapımızdan içeri giren müşterimiz için artık telefon fihristinde yerimizi almışızdır. sırrı nedir? aslında sır mutfakta: portföyümüzü özel olarak hazırlarız. her keseye ve her zevke göre mutlaka bir ürünümüz vardır. gerek internet sitemizde gerekse ( https://www.zingat.com/satilik?keyword=yucesoy%20emlak ) internet sitesindeki sayfamızda gayrimenkul bilgileri net ve doğrudur. tanıtıcı fotoğraflarımız net ve anlaşılırdır, diğer sayfalardaki firmalarla karşılaştırısanız fotoğraf kalitemizin üst seviyede olduğunu görebilirsiniz. dijital fotoğraf makinemiz ile çektiğimiz fotoğrafları kalitesinden hiç bir kayıp vermeden dijital olarak lcd televizyonumuzda izleyip gayrimenkulün kendisini gezmeden de çok rahat fikir sahibi olabilirsiniz. sadece bir telefon numarası kadar uzaktayız. telefonunuzu bekliyoruz.

Hizmet Tanımı

Kiralık Dükkan, Kiralık Eşyalı Daire, Satılık Bağ, Satılık İşyeri, Kat Karşılığı Arsa, Kiralık Yazlık, Kiralık İşyeri, Satılık Ofis Büro, Kiralık Villa, Kiralık Ofis Büro, Kiralık Tarla, Satılık Residence, Satılık Çiftlik

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve İstanbul Bakırköy lokasyonunda yer alan Yücesoy Emlak kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?