WINDY CAR Ankara Esenboğa Havalimanı İç & Dış Hatlar ŞUBESİ

109832
Balıkhisar Mh., Özal Bulvarı, Akyurt/Ankara
Şirket Tanımı

Türkiye Otomotiv Perakendeciliğinde, 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren KOYUNCU GRUP, yarım asırlık otomotiv deneyimi ile günlük kiralama sektörüne, yeni bir rüzgar getirmiştir.

%100 Türk sermayesi ile kurulan WindyCar, Türk misafirperverliği ile en iyi hizmeti sunarak, müşterisine özel hissettiren en sıcak, samimi ve güler yüzlü marka olmayı hedeflemektedir. 

Faaliyetlerine 2013 yılında, İstanbul'da başlayan WindyCar, müşterilerine, ekonomik fiyat ile yüksek hizmet kalitesi ve güven sunmaktadır. 

Türkiye genelinde, havalimanı ve şehir içi şubeleri ile hizmet vermekte olup, şube ağına her yıl yenilerini ekleyerek müşterilerine daha geniş bir coğrafyada, her bölgede hizmet sunmayı hedeflemektedir. 

Her segmentte ve hepsi son model olan araçları, yüksek kalite beklentisinde olan müşterileri ile buluşturmaktadır. 

Kiraladığınız aracı satın alma imkanı da sunan WindyCar, bu konuda sektöründe bir ilki gerçekleştirmektedir. 

Garantili 2.El satışlarımızda, çeşitli finansal çözümler içeren paketler ile aracını takas etmek isteyen müşterilerine de, ekspertiz sonrası, değerinde fiyat verilerek kolaylıklar sağlanmaktadır. 

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve Ankara Akyurt lokasyonunda yer alan WINDY CAR Ankara Esenboğa Havalimanı İç & Dış Hatlar ŞUBESİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve Ankara Akyurt lokasyonunda yer alan WINDY CAR Ankara Esenboğa Havalimanı İç & Dış Hatlar ŞUBESİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?