VOGUE GAYRİMENKUL

108565
Maslak Mahallesi Söğütözü Sokak, Ağaoğlu Maslak 1453 T4/A Blok, No: 182 Sarıyer - İstanbul
Şirket Tanımı

VOGUE GAYRİMENKUL, şehrin ve şehirli yaşamının ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle 2009 yılın da kurulmuştur.

Kurulduğumuz tarihten beri  şehrin nabzını tutan plazalardan rezidanslara, büyük ölçekli konut projelerinden ticari alanlara kadar geniş bir yelpazede çalışmalar yapmış olup  çalışmalarımıza devam etmekteyiz .

Vogue Gayrimenkul olarak gayrimenkul sektöründe elde ettiğimiz tecrübemizle, kaliteye olan bağlılığımızla, müşterilerimizin ihtiyaçları karşısında gösterdiğimiz insan odaklı problem çözme becerimizle hizmet vermekteyiz.

Gayrimenkul sektörünün kurumsal ve markalaşma düzeyinde etik kurallara uyarak daha da büyüyeceğine inanıyoruz. Şirketimize gelen portföyleri disiplin ve ekip çalışmasıyla değerlendirmek hedefimiz. Kendimize güveniyoruz, şirketimize ve değerlerimize güveniyoruz, ekibimize  güveniyoruz, içinde yer aldığımız sektöre güveniyoruz ve ülkemize güveniyoruz.

Hizmet Tanımı

Sarıyer Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Sarıyer lokasyonunda yer alan VOGUE GAYRİMENKUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Sarıyer lokasyonunda yer alan VOGUE GAYRİMENKUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?