Kurumsal Web Sitesi

TRENDVIPCAR MİNİBÜS KİRALAMA VE TURİZM

2492
Telsizler Mah. Talat Paşa Cad. 130 Zemin Kat Daire:3 Kağıthane 34410, İstanbul
Şirket Tanımı

Bir marka, müşterinin zihninde bir kelimeye sahip olmalıdır. Bizce o kelime TRENDVIPCAR MİNİBÜS KİRALAMA VE TURİZM olmalı. Hedefimiz; müşterimizin nezdinde özveri, titizlik, kalite, profesyonellik denildiğinde akla ilk gelen firma olmaktır. Biz başarının istikrar olduğuna inandık. Yolumuzu çizgimizi düz tuttuk. Birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızın hayatlarının her anında var olmaya gayret gösterdik, bir aile olduk. Vermiş olduğumuz hizmetlerde bu kapının ardında bildik simalarla karşılaşmanız bu yüzden. Kendimizi, sadece işimizi yaparak koruduk. Sadece kendimiz büyümedik, geldiğimiz yeri muhafaza etmeye ve onu büyütmeye de özen gösterdik. Müşterimizin her günü daha da güzel geçsin diye çalışıyoruz. Bugün çabalarımızın karşılığını olan siz değerli müşterilerimizin tercihleriyle onurlanmaktayız. Faaliyet alanlarımızın merkezinde müşterimiz var. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendiriyoruz.

Hizmet Tanımı

Kağıthane Otobüs ve Minibüs Kiralama, Şehiriçi ve Şehirlerarası, Otomatik ve Manuel, Şoförlü, Vip, Minibüs Kiralama, Otel, Havalimanı, Business Transfer, Tur ve Organizasyon Hizmeti Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Araba Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Kağıthane lokasyonunda yer alan TRENDVIPCAR MİNİBÜS KİRALAMA VE TURİZM kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?