TAÇ İNŞAAT

108969
Ahmet Yesevi Mahallesi. Kaptan-ı Derya Caddesi No: 97/A Sultanbeyli / İstanbul
Şirket Tanımı

Şirketimiz kurulduğu yıllarda dönemin ihtiyaçlarına uygun Müteahhitlik - Taahhüt ve Danışmanlık Hizmetleri, anahtar teslim tadilat, dekorasyon hizmetleri, altyapı onarım ve bina güçlendirme alanlarında faaliyet gösteren firmamız ilerleyen yıllarda mantolama, iç cephe boya alanında da başarısını tecrübeli ve gelişen ekibiyle konut, okul, otel, işyeri, fabrika, endüstriyel yapı ve tesis inşaatları başta olmak üzere birçok alanda göstermiştir. Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.
 
MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ
 
         Yapı inşası gibi kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde olan firmamız kurulduğu ilk günden bu yana güven inşa etmeyi kendine ilke edinmiş, kalite ve estetiği de güven yapı taşları üzerine oturtmayı başarmıştır. Her geçen gün büyüyen kadrosuyla ve değişmeyen kalite anlayışıyla kurulduğu günden bu yana sayısız projelere imza atmıştır.
 
DEĞERLERİMİZ
 
      Taç Yapı İnşaat geçmişten günümüze tüm faaliyetlerinde uzman yenilikçi ve lider ruhlu, insana ve çevreye saygılı, estetik ve tekniği buluşturan, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı olmayı kendine amaç edinmiş ve bu değerlere bağlı kalmıştır.

Hizmet Tanımı

Esenyurt Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Sultanbeyli lokasyonunda yer alan TAÇ İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Sultanbeyli lokasyonunda yer alan TAÇ İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?