STCA

1000
Büyükbakkalköy Mah. Samandıra Yolu Sk. No:38 Maltepe / İstanbul
Şirket Tanımı

1988 yılında ise Aslandağ Ahşap olarak aile şirketimizi kurduk. İlk markamız olan Artella ile ahşap kapı, banyo ve mutfak ürünleri tasarımı, üretimi ve uygulaması ile başladık. İşimize olan tutkumuz, yüksek müşteri memnuniyeti, kalite ve estetikten ödün vermeyen çalışma prensibimiz ve dürüst çalışma anlayışımız ile bugün Türkiye ve Dünya’da 23 satış noktasına ulaştık. Yurt içinde prestijli projelere imzamızı atarken, geniş bir ihracat ağına ulaşarak Türkiye’nin üreten gücünün kapılarını dünyaya açtık. 2009 yılında ise çalışmalarımızdan aldığımız güç ve sektöre olan bağlılığımız ile STCA Realty Construction markamız ile inşaat sektöründe hızla ilerlemeye başladık. Gayrimenkul geliştirme, alım satım, kiralama işlemlerinin yanı sıra 2012 yılından itibaren konut sektörüne nitelikli proje hedefleri ile girdik.

Hizmet Tanımı

Emlak-Gayrimenkul

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Maltepe lokasyonunda yer alan STCA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Maltepe lokasyonunda yer alan STCA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?