Kurumsal Web Sitesi

SMMM SERHAT BULUT

2466
Serhat Bulut
Yeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cad. 136/180 Alemder İş Merkezi Yenimahalle , Ankara
Şirket Tanımı

- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder. - Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar. - Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir. - Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir. - Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. - Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar. - Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir. - Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.

Hizmet Tanımı

Yenimahalle Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, Vergi Beyannamesi, Mali Mevzuat, Şirket Kuruluşu, Birleştirmesi ve Dönüşümü, Kıdem Tazminatı, Bilanço, Sermaye Arttırımı, Finansal ve Gelir Tablosu, Destek, Teşvik, Bilirkişi Raporu ve Dış Ticaret Muhasebesi Hizmetlerini Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Muhasebecilik, Denetim ve Vergi Hizmetleri kategorisine ait olan ve Ankara Yenimahalle lokasyonunda yer alan SMMM SERHAT BULUT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?