Kurumsal Web Sitesi

RÜYA OTO KİRALAMA

2511
SALİH TURMUŞ
Cennet Mah. Turgut Reis Cad. 21 Küçükçekmece 34290, İstanbul
Şirket Tanımı

Rüya Oto Kiralama olarak; araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirmek için yola çıkan Küçükçekmece Rüya Oto Kiralama, bireysel ve kurumsal müşterilerin tüm araç kiralama ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır. 1 günden 48 aya, 1 adetten onlarca otomobile kadar, isterseniz şoförlü, her türlü kiralama taleplerinize en hızlı şekilde yanıt vererek, sizlerin süreçte ihtiyaç duyabileceği her konuda, beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sizleri müşteriden çok bir partner olarak görüyor, kurumunuzun karlılığı ve etkinliğini arttırmak için sunacağımız önerilerin bizi sektörde farklı bir yere taşıyacağına inanıyoruz. Rüya Oto Kiralama markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayıran en önemli özelliği, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, basit ve hızlı süreçleridir. Rüya Oto Kiralama, müşterilerin ihtiyaçları konusundan tecrübe sahibi olması sebebiyle, beklentilerin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmayı amaçlamaktadır.

Hizmet Tanımı

Küçükçekmece Araba Kiralama, Havalimanı, Otogar Transfer, Cennet Rent A Car, Lüks, Otomatik, Manuel, En Uygun Haftalık, Filo, Günlük ve Aylık Oto Kiralama Hizmeti

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Araba Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Küçükçekmece lokasyonunda yer alan RÜYA OTO KİRALAMA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?