Kurumsal Web Sitesi

REAKTİF PLASTİK

2479
Seyitahmet Köyü 1 Nolu Cad. 26 Beşikdüzü 61800, Trabzon
Şirket Tanımı

Firmamız uluslararası faaliyet gösteren büyük ölçekli inşaat firmalarının yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinde uzun yıllar çalışılarak edinilen bilgi, beceri, deneyim ve tasarrufların ülke ekonomisine katkı sağlamak üzere üretime yöneltilmesi amacıyla üretim sektöründeki yolculuğuna 2006 yılında başlamıştır. Başlangıçta, sınırlı sayıda makine ve çekirdek kadrosuyla üretime başlayan şirket, bugün 3.500M2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Ürünlerimizi, en üst teknolojiyi ve bilgiyi kullanarak, uluslararası standartlarda, kazandığımız bilgi birikimi ve tecrübeyle müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Müşteri odaklı çalışmak ve müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutarak, kaliteli hizmet anlayışı ile ürün yelpazemizi genişletmek ve hizmet vermek temel politikamızdır. Şirketimiz Yurtiçinde başta Trabzon olmak üzere bir çok şehrimize, ayrıca Gürcistan ve Rusya’yada hizmet vermektedir. Eğitimli ve yetişmiş çalışanlarımızla, değişen teknolojiyi takip ederek ürün kalitemizi sürekli yükseltmekte ve ilkelerimizden taviz vermeden büyüyerek, gelişerek hedeflerimize her geçen gün daha da yaklaşmaktayız.

Hizmet Tanımı

Beşikdüzü Plastik Ürünler, Elektrik,Spiral Boruları, Kangal Su Boruları, Sigorta Kutuları, H.Free, Diğer, Alev Yaymaz Ek Malzeme Hizmeti Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Trabzon Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Plastik Ürünler kategorisine ait olan ve Trabzon Beşikdüzü lokasyonunda yer alan REAKTİF PLASTİK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?