PAŞA LOKMA İZMİR

108207
Fırat Mahallesi, 286. Sk. 17/A, 35380 Buca/İzmir

İzmir Lokma

 

Çeyrek asırlık bir süreden beri İzmir lokma üretiminin bütün inceliklerini gösteren firmamız Türk gastronomi tarihinde ayrı bir yer edinmiştir. Sokakta dağıtılmasına karşın en modern tesislerde üretilmişçesine sağlıklı ve leziz olmaktadır. Bunun sebeplerinden birisi de firmamızın bu konuda göstermiş olduğu hassasiyettir. Sağlıklı üretimi her şeyin üstünde tutan firmamız temiz ve lezzetli üretimin ilk şartı olarak bu kuralı benimsemiştir. Günümüzde pek çok firma para kazanmak için kalitesiz malzemelerin yanısıra pek temiz olduğu söylenemeyecek ortamlarda çalışmaktadırlar.

İzmir Lokma Bilgilendirme

İzmir Lokma

İzmir lokma denilince akla sokaklarda halka ücretsiz dağıtılan tatlı gelmektedir. Diğer bütün tatlılar hep bir dükkânda veya imalathanede üretilip satılmasına karşın lokma tatlısının İzmir’deki üretimi ve halkla buluşması böyle bir yol izlemiştir. Bunda İzmir halkının paylaşımcı ve hayırsever bir ruha sahip olmasının etkisi de oldukça büyüktür. İzmir halkı acısını, kederini, neşesini, mutluluğunu ve heyecanını başkası ile paylaşmayı bir yaşam tarzı haline getirmiştir.
Cadde ve sokaklarda İzmir lokma tatlısı üretebilmenin ilk şartı alet ve edevatınızın tam ve eksiksiz olmasıdır.

Firmamız son model araçları ile İzmir’in her köşesine rahatça ulaşabilmekte ve de son sistem üretim aletleri ile de kusursuz bir işçilik ortaya çıkarmaktadır. Araçların ve makinelerin düzenli bakımları yapılmakta böylece randevu verilen yer ve zamanda hiçbir aksama olmadan üretim gerçekleşip halka tatlımızı dağıtmaktayız.

İzmir Lokma Uyarı

İzmir Lokma

Güzel ve kaliteli bir İzmir lokma tatlısı üretmek için ilk olarak kullanılacak malzemelerin belirli bir kaliteyi yakalamış olması gerekmektedir. İkinci olarak da iyi bir usta şarttır. Bu ikisi olmadığı takdirde üretilecek olan lokma bir şeye benzemeyen basit bir hamura dönmekte yiyenlerin ağzında yavan bir tat bırakmaktadır.

Lezzetli ve güzel bir lokma tatlısı ise hafif olmakta yiyenleri hiçbir şekilde rahatsız etmediği gibi ağızlarında güzel bir his bırakmaktadır. Bu tür lezzetli tatlıların üretimi ve dağıtımının tek doğru adresi de burasıdır.  

İzmir lokma

 

İzmir Lokma Fiyatı İzmir Lokma İzmir Saray Lokma İzmir Lokmacı İzmir Aşure Dağıtımı Tatlı Hizmetleri İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Fırat Mahallesi, 286. Sk. 17/A, 35380 Buca/İzmir