ÖZEL GÜL ŞEFKAT ANAOKULU

108691
Zübeyde Daşkıran
Başak Mah. Çeşminaz Sok. 21 S-37 Başakşehir 34488, İstanbul
Şirket Tanımı

Şirket Tanımı
 
Özel Gül Şefkat Anaokulu olarak; Davranış bilimci, eğitimci Zübeyde DAŞKIRAN tarafından 2007 yılında Başakşehir'de kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana kurumun başında kurucusu bulunmaktadır. Kaliteden ödün vermemek için, var olan şubelerini tek merkeze indirerek, tüm güç ve eforları, mevcut 4. Etap 2. Kısım'da bulunan, Gül Şefkat Vadi Anaokuluna kanalize edilmiştir. 20 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ve deneyimli kadrosuyla ŞEFKAT ailesi olarak çocuklarımızı geleceğe güvenle taşıyabilmek için büyük bir gayret ve üretkenlik içindeyiz.

Kalite Politikamız:

Eğitim-Öğretim faaliyetlerimizi M.E.B. genel ilke ve hedefleri doğrultusunda düzenleyerek, anaokulumuzu beklentilerin ötesine taşımak, çocuklarımızın sevgi ve güven içinde gelişimlerini desteklemek için doğru eğitim ortamları oluşturmak, çalışanların ve velilerimizin memnuniyetine önem vermek.

İlklerin Anaokuluyuz:

Branşı davranış bilimleri olan Özel Gül Şefkat Anaokulunun kurucusu Zübeyde DAŞKIRAN, her geçen gün yenilenen ve gelişen eğitim ve eğitim materyallerini araştırarak okulunun ilklerin adresi olmasını başarmıştır.
 
Hizmet Tanımı
  • Okulumuz İstanbul Başakşehir'de İngiltere Cambridge University Tek Temsilcisidir.
  • Çocuk Gelişimi Takibi Projesi
  • Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı
  • İngilizce Eğitim Sınıfları
  • Değerler Eğitimi
  • Veli Ziyaretleri
  • Psikolog Desteği

Öğretmenlerimiz: Öğretmenlerimiz Üniversite mezunu ve yardımcı öğretmenlerimiz meslek lisesi çocuk gelişimcidir.

İngilizce: Türkçe sınıflarımızda Haftanın 5 günü tekrarlar dahil olmak üzere İngilizce ders verilmektedir. Ancak, İngilizce bölümümüzün öğretmenleri yabancı olmakla beraber, tam gün İngilizce eğitim almaktadırlar. Dil sınıflarımız 12 kişiliktir.

Güvenlik: Okulumuzun sınıfları, giriş kapısı ve bahçemizde, emniyet için 24 saat kamera kayıt yapılmaktadır.

 
Arama Terimleri: Başakşehir Tavsiye Edilen Anaokulu, Okul Öncesi Eğitim, Anaokulunda İngilizce Dil Eğitimi, Çocuk Akademisi, Yaş Grubuna Göre Kreşler, Gündüz Bakım Evi
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Başakşehir Anaokulu ve Kreşler, Okul Öncesi Yabancı Dil, Sanatsal ve Zihinsel Eğitim, Çocuklara Sıcak Bir Yuva, Duygusal, Özgüvenli Bireyler Yetiştirmek İçin Hizmet ve Şefkatte Kalitenin Adresi...

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Anaokulu ve Kreşler kategorisine ait olan ve İstanbul Başakşehir lokasyonunda yer alan ÖZEL GÜL ŞEFKAT ANAOKULU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Anaokulu ve Kreşler kategorisine ait olan ve İstanbul Başakşehir lokasyonunda yer alan ÖZEL GÜL ŞEFKAT ANAOKULU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?