NAGİ PİLATES

107001
Karabaş Mah. Şehit Musa Sok. Abdullah Doğan İş Merkezi No:32 D:1 İzmit Kocaeli
Şirket Tanımı

Nagi Sağlıklı Yaşam ve Sanat Merkezi 2015 yılında Nagihan GİTGEL YİĞİT tarafından kurulmuştur. Kurucu Nagihan YİĞİT, 2010 yılında The Pilates Coach (Lesley BENDER)’ ın açtığı Pilates eğitmen kursunu bitirdi ve yine aynı yıl içinde Sianna SHARMAN ( RASA YOGA’ nın kurucusu)’ dan ve Seane CORN’ dan Yoga eğitimlerini aldı.2012 ve 2014 yılları arasında uluslarası Pilates, Yoga ve Zumba seminerlerine katıldı. Nagihan YİĞİT aynı zamanda TCF ye bağlı 2 nci Kademe Pilates Eğitmenidir.

2017 yılında Kurucumuz Nagihan YİĞİT, POLESTAR PILATES’ in kurucusu Dr. Brent ANDERSON ile tanıştı ve eğitimlerine katıldı.( Polestar Pilates 1989 yılında Dr. Brent Anderson PhD, PT, OCS tarafından Fizik Tedavi ve Pilates’in harmanlanmasıyla kurulmuştur. Kurucu Dr. Brent Anderson; 1987’den beri Amerika Fizik Tedavi Birliği’nin (American Physical Therapy Association) üyesidir. 1992’de Polestar Eğitim kurumu bugünkü halini almıştır. Polestar Pilates dünyadaki 2 büyük akım olan Klasik Pilates ve Modern Pilates’in iki tarafından da etkilenmiş, ikisinin en faydalı taraflarını almıştır. Polestar bugün dünyada Fizyoterapi ve Pilates’i bir araya getiren en büyük Pilates Okulu haline gelmiştir. Dünya’daki en büyük ve en yetkili Pilates birliği olarak kabul edilen PMA/Pilates Method Alliance, Polestar Pilates’i yetkili okullardan biri olarak kabul etmiştir. Polestar Pilates, üniversitelerde ders olarak okutulan tek pilates Okulu’dur. Polestar Pilates eğitimlerini tamamlamış ve eğitmen sertifikasını almış kişiler dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir Pilates stüdyosunda, fizyoterapi merkezinde ya da hastanelerin Pilates bölümlerinde çalışabilmektedirler.)

Hizmet Tanımı

Fitness Merkezleri ve Spor Salonları

Hizmet Bölgeleri

Kocaeli Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Fitness Merkezleri ve Spor Salonları kategorisine ait olan ve Kocaeli İzmit lokasyonunda yer alan NAGİ PİLATES kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?