Kurumsal Web Sitesi

MARJİNAL DENETİM

2469
Umut Yağan
Mustafa Kemal Mah. 2134. Cad. 5/20 Çankaya , Ankara
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı
 
Marjinal Denetim Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik olarak; muhasebe, vergi, sosyal güvenlik ve mali danışmanlık hizmetleri alanlarında çalışmalarımızı devam ettirmekte ve müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yenilikçi, dinamik, güvenli, özverili ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş prensibimiz ile işbirliği içerisinde aynı değerler etrafında toplanmış insanlar olarak; yaratıcı fikirlerimizi oluştururken tüm bilgi akışını sizinle karşılıklı bir şeffaflık içerisinde paylaşıyoruz. Sizin tüm tedirginlikleriniz, umutlarınız ve fikirleriniz bizim için her şeyden daha değerli.
 
Hizmet Tanımı
  • İşletme Personeline Ait Ücret Bordrolarının, Hesap Pusulalarının Hazırlanması, İşçilerce İmzalanmak Üzere İşverene Sunulması.
  • Yapılmış Olan Muhasebe Kayıtlarının TMS’ye Uygunluğunun Kontrolü.
  • Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Bilgisayarlı Muhasebe Yazılım Programlarının Seçimi ve Muhasebe Sistemi Altyapısının Oluşturulması.
  • Muhasebe Uygulamaları Konusunda Danışmanlık Yapmak.
  • Aylık Prim ve Hizmet Belgelerinin Tahakkuk Ettirilerek Firmaya İletilmesi.
  • İşten Ayrılan Personelin Kıdem ve İhbar Tazminatları’nın Hesaplanması; İşten Ayrılma ile İlgili Tüm Belgelerin Hazırlanması.
  • Vergi ve İlgili Diğer Mevzuata ve Tek Düzen Muhasebe Standartlarına Uygun Şekilde Muhasebe Defterlerinin Tutulması, Raporlanması, İlgililere Raporların Sunulması.
  • Kar-Zarar Tablosu, Bildirge, Beyannameler,Bilanço ve Diğer Belgelerin Düzenlenip Tahakkuk İşlemlerinin Yapılması
 
Arama Terimleri: 
Arge, Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Vergi Hizmetleri, Sigorta İşkur Teşviği, Şirket Kuruluşu
 
Hizmet Bölgeleri
Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Çankaya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler, Kosgeb, İşkur Teşviği, Şirket Kuruluşu, Sgk Danışmanlık, Vergi Hizmetleri, Defter Tutma , Raporlama ve Muhasebe Hizmetleri Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Muhasebecilik, Denetim ve Vergi Hizmetleri kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan MARJİNAL DENETİM kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?