Kurumsal Web Sitesi

LA DELMARE FITNESS VE SPA

107015
Hamidiye Mah Barış Yolu Cad. My Country Alışveriş Merkezi No:4/1-2 34794 Çekmeköy / İstanbul
Şirket Tanımı

La Delmare Spa & Wellness, Akel Turizm Ltd.Şti. Spa Merkezi İşletmeciliği ve Danışmanlığı olarak, 2004 yılında sektöre adım atmıştır.

La Delmare Spa & Wellness’ın sektördeki tecrübesi; kozmetik, cihaz-ekipman konusunda seçkin markaları ile vermiş olduğu hizmet, profesyonel işletmeci kimliği ile A’dan Z’ye SPA &Wellness -Thalosso işletme deneyimi, dünyadaki yenilikleri takip eden araştırmacı, yenilikci ruhu ve %100 misafir memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile otel işletmelerine ideal çözüm ortağıdır.

Türk hamamlarından, Terapi havuzlarına, Fitness Salonlarından, Kozmetik Cihazlarına…kısaca SPA ve FITNESS merkezlerinde olması istenilen tüm mekan tasarımlarını büyük bir titizlikle gerçekleştirir ve en gelişmiş teknolojiyi kullanarak 
kaliteli ve doğru çözümler üretilir.

La Delmare Spa & Wellness, sudan gelen sağlık ve güzellik kavramlarının, deneyimli ve şifalı eller tarafından ustaca harmanlandığı özel mekanlar oluşturmayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda oluşturulan rahatlatıcı tedaviler ve ESPA eğitimi almış profesyonel Spa ekibi en iyi hizmeti sunmak için dünyanın dört bir yanından seçilmiştir.

La Delmare Spa & Welness ; zayıflama ve güzellik alanında ki tecrübesini 2014 yılında Fitness işletmeciliği ile harmanlamış ve alanında uluslararası başarı kazanmış, milli sporcu statüsündeki antrenörleri ile şehiriçi otelciliğinde de La Delmare Spa & Fitness olarakta hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmet Tanımı

Fitness Merkezleri ve Spor Salonları, Spa ve Masaj Merkezleri

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Fitness Merkezleri ve Spor Salonları kategorisine ait olan ve İstanbul Çekmeköy lokasyonunda yer alan LA DELMARE FITNESS VE SPA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?