Kurumsal Web Sitesi

KUZEY EGE PEYZAJ VE SERACILIK

2593
Mustafa Kemal Yetim
Tavşanlı-Fatih Mah. Yavuz Selim Cad. 33 Altınova , Yalova
Şirket Tanımı

Kuzey Ege Peyzaj olarak bahçe düzenlemesi ve peyzaj,çiçekçilik alanında bilgi, tecrübe ve kalitemiz ile 1998'den beri hizmet vermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bu güne müşteri odakli çalışmış ve doğa ile uyumlu, fonksiyonel, estetik ve uzun ömürlü projeler ile müşterilerimizin karşısına çıkmıştır. Doğal, kültürel ve fiziksel çevreyi insanin mutluluğu rahatı ve huzuru için estetik, dinamik ve sürdürülebilir olarak hizmet vermeye hedef almıştır.Ayrıca kendi bünyemiz içerisinde %100 kendi üretimimiz olan süs bitkileri ve toptan satış olarakda hizmet vermekteyiz. İlkemiz; Doğru ürünü kaliteli hizmetlerimizle müşterileimizin memnuniyetini kazanarak, güven ve kaliteyi birarada sunmaktır.

Hizmet Tanımı

Altınova Bahçe Düzenleme ve Peyzaj, Bahçe Sulama Hizmetleri, Fidan, Dış Süsleme, Meyve, Çim - Sarmaşık - Çalı Çeşitleri, Otopark, İç - Dış Mekan Düzenlemeleri, Kendi Ürettiğimiz ve Toptan Satışımızı Yaptığımız Süs Bitkileri ile Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Yalova Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bahçe Düzenleme ve Peyzaj kategorisine ait olan ve Yalova Altınova lokasyonunda yer alan KUZEY EGE PEYZAJ VE SERACILIK kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?