KESKİN GRAMER

1748
AHMET KESKİN
İnönü mah. Alageyik cad. Biga sokak No:1 Küçükçekmece/İSTANBUL
Şirket Tanımı

İç mimarlık ve mermer alanında başarılı çalışmalarımızla kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesine dikkat ederek çalışmalarımız sürdürdüğümüz firmamız Keskin Gramer ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerinden çok daha fazlasını, en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. İç mimarlık, mutfak, banyo, mermer işleri ve granit uygulama alanında öncü olan firmamız, Küçükçekmece/İstanbul’da hizmetinizdedir. Sektörün bilinen ve güvenilen adresi Keskin Gramer ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. Dilediğiniz her an iletişime geçebileceğiniz firmamızdan alacağınız işler, güven ve kalite detayları ile sizlere sunulacaktır. Bölgenin en çok tercih edilen adresi ile işlerinizi güven içinde teslim edin, gözünüz arkada kalmadan sonuçlara odaklanın.

Hizmet Tanımı

İç mimarlık, mutfak, banyo, mermer işleri ve granit

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


kategorisine ait olan ve İstanbul Küçükçekmece lokasyonunda yer alan KESKİN GRAMER kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
kategorisine ait olan ve İstanbul Küçükçekmece lokasyonunda yer alan KESKİN GRAMER kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?