Kurumsal Web Sitesi

KARAHAN TEMİZLİK & YÖNETİM

1185
Kamil Karahan
Fevzi Çakmak Mah. Gazi Blv. 26/303 Ata Plaza Uşak Merkez 64300, Uşak
Şirket Tanımı

Karahan Gayrimenkul Yönetim Temizlik İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti. olarak; Apartman, bina, site, iş merkezi ve toplu yaşam alanlarında yönetim, temizlik, bakım onarım, güvenlik, peyzaj ve benzeri işlerinizi üstlenerek sizlerin daha rahat ve huzurlu yaşamanız, ihtiyaç ve şikayetlerinizin doğru bir şekilde çözülmesini sağlamak amacı ile kurulmuştur. Daha çok büyük şehirlerde yaygın olarak hizmet alınan profesyonel yönetimin rahatlığını ve imkanlarını Uşak'ın da hak ettiğini düşünerek, sizlerin talep ve isteklerinizi, ekibimizin özveri ve tecrübesi ile harmanlayarak en iyisini yapmak için geliyoruz. Toplu yaşam alanlarınızdaki insan ilişkileri, çalışan nüfusun artması ve sosyal yaşam için ayrılan sürenin azalması nedeniyle konutlarınızın yönetim görevini üstleniyor, komşularınızla huzur içinde yaşamanızı, ailenize ve kendinize daha çok zaman ayırmanızı sağlıyoruz.

Hizmet Tanımı

Merdiven Temizliği Apartman Yönetimi Site Yönetimi İş Merkezi Yönetimi Sosyal Tesis Yönetimi Gayrimenkul Danışmanlığı Gayrimenkul Ekspertiz Ev Temizliği Ofis ve Büro Temizliği İşyeri Temizliği Villa Temizliği Boş ve Eşyalı Daire Temizliği Apart Temizliği Peyzaj Muhasebe Teknik Hizmetler Havuz Bakımı Güvenli İnşaat Sonrası Temizlik

Hizmet Bölgeleri

Uşak Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Temizlik Şirketleri - Ofis ve Ev Temizliği kategorisine ait olan ve Uşak Uşak Merkez lokasyonunda yer alan KARAHAN TEMİZLİK & YÖNETİM kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?