Kaptan Mermer

107030
Aslandoğmuş Köyü Mevkii Yıldızeli/Sivas
Şirket Tanımı

Kaptanlar Grup bünyesinde faaliyet göstermekte olan Kaptan Mermer Ltd. Şti. 2007 yılında mermer ocak ve fabrika işletmeciliği faaliyetlerine başlamıştır.

Kaptan Mermer, Isparta (Baiyulan Beige, Sandien Beige), Kayseri (Pearl Of Kaptan, Shining Pearl, Golden Cream Beige Dark, Golden Cream Beige Light ve Sivas’ ta (Black Star, Silver Star) bulunan ocaklarından yıllık ortalama 60.000 m³ blok üretim kapasitesine sahiptir. 1. Organize Sanayi Bölgesi’ nde bulunan Kaptan Mermer Fabrikası, 6.000 m2 ‘si kapalı olmak üzere toplam 65.000 m2 ‘ lik alana sahiptir. Sivas‘ta ki üretim alanı en geniş fabrikadır. Ayrıca doğal taş sektöründe faaliyet gösteren mermer fabrikaları içerisinde, makine donanımı açısından en geniş ve modern teknoloji kapasitesine sahip olan fabrikalardan biridir. Yıllık ortalama 185.000 m² plaka ve ebatlı mermer üretimi yapma kapasitesine sahiptir. Bu kapasiteyi her geçen gün arttırmayı ilke edinmiştir.

Kaptan Mermer ’in öncelikli hedefi; müşteri memnuniyetini sağlayacak her türlü tedbiri almak, üretim kalitesini ve üretim standartlarını sürekli geliştirmektedir.

Hizmet Tanımı

Mermer ve Granit

Hizmet Bölgeleri

Sivas Geneline Hizmet Vermekteyiz.


kategorisine ait olan ve Sivas Yıldızeli lokasyonunda yer alan Kaptan Mermer kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?