Kurumsal Web Sitesi

İKON GLOBAL YÖNETİM HİZMETLERİ VE TİC.A.Ş.

107389
Nurol Tower İzzetpaşa Mh. Yeni Yol Cd. No:3 Şişli, İstanbul
Şirket Tanımı

 

CLICK SERVICE 

İKON GLOBAL YÖNETİM HİZMETLERİ VE TİC.A.Ş.

Günümüz Koşullarında, başarılarını artırmak için kritik olan hizmetlerini bize emanet etmiş müşterilerimize sunduğumuz hizmeti; en iyi kalitede, sürdürülebilir mükemmellikle, güvenirlilik ve miminum maliyetle sağlamak üzere kurulmuş bir şirkettir.

Click Service, Entegre tesis yönetim hizmetleri kapsamında müşterilerine çok geniş bir hizmet alanıyla destek vermektedir. Tesis Yönetimi, Temizlik, Bitki Bakımı, Haşere İlaçlama, Teknik Bakım, Enerji Kontrol ve Catering hizmetlerini farklı kombinasyonlarda müşterilerine sunan bir hizmet sağlayıcısıdır.

Hizmet Tanımı

Güvenlik Hizmetleri ve Araçları, Hazır Yemek Firmaları

Click Service; entegre tesis yönetim hizmetleri kapsamında müşterilerine çok geniş bir hizmet alanıyla destek vermektedir. Tesis yönetimi, temizlik, bitki bakımı, teknik bakım, haşere ilaçlama, enerji kontrol ve catering hizmetlerini farklı kombinasyonlarda müşterilerine sunan bir hizmet sağlayıcısıdır.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Toplu Yemek ve Catering Firmaları kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan İKON GLOBAL YÖNETİM HİZMETLERİ VE TİC.A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?