İAŞ İSTANBUL İNŞAAT GAYRİMENKUL TANITIM VE PAZARLAMA TİC.A.Ş.

108626
Kocatepe Mah. Şehit Muhtar Bey Cad. 24/B Beyoğlu, İstanbul
Şirket Tanımı

“ ALTIN ​​TÜ RK GAYRİMENKUL ŞİRKETİ   resmi ismidir:  İAŞ İSTANBUL İNŞAAT GAYRİMENKUL TANITIM VE PAZARLAMA Tİ CARET A. Ş  - İstanbul Ticaret Odası Resmi Kayıtlı Üyesi; 861226. 
 
    “ ALTIN ​​TÜ RK GAYRİMENKUL FİRMA ŞİRKETİ   , Türkiye'de büyük gayrimenkul yatırımları ve inşaat geliştirme projeleri için uluslararası profesyonel satış ve pazarlama hizmetleri sunan lider bir firma olarak bilinir.
Gayrimenkul yatırım projelerinin satış ve pazarlamasında ulusal ve uluslararası alanda çalışan 15 yıllık tecrübemiz, inşaat projelerinin yürütülmesinin yanı sıra politik ve yasal uygulamalar, bize yardım etmemizi ve hizmet etmemizi sağlayan derinlemesine bir bilgi ve geniş tecrübe kazandırdı. Müşterilerimizi profesyonelce ve yüksek standartlarda Ekibimiz, yatırım sürecinde memnuniyetle size yardımcı olacak Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca ve Azeri dili konuşan profesyonellerden oluşmaktadır. İstanbul -Taksim Meydanı'nın merkezinde bulunmaktadır. 
    
 Yatırım fırsatlarımız ağırlıklı olarak İstanbul'da olmakla birlikte, Bursa ve İzmir'deki şubelerimiz aracılığıyla daha geniş bir ağa sahibiz. Dahası, biz de dahil olmak üzere tüm Türkiye'ye fırsatlar sunuyoruz; Yalova, Sapanca, Antalya, Muğla ve Bodrum, “ALTIN ​​TÜRK GAYRİMENKUL FİRMASI   , yeni ve eski konut projeleri, ticari projeler, arsalar ve arsalar, inşaat mühendisliği danışmanlığı, inşaat müteahhitliği, inşaat izinleri ve satış sonrası hizmetler de dahil olmak üzere gayrimenkul yatırımlarında satış ve pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin yatırımları ile ilgili tüm gerekli resmi idari, kurumsal tescil, oturma izni, vergi ve yasal işler de veriyoruz. 

Müşteri Profili ve Pazar Odağı: 
Pazarlama odağımız ilk olarak Körfez ülkelerine; Suudi Arabistan, Bahreyn, Katar, Kuveyt ve BAE, ayrıca Libya, Mısır, Cezayir, Tunus, Lübnan ve Irak. Ayrıca Rusya, Kazakistan, Avrupa, Kanada ve ABD gibi diğer yabancı ülkelerden gelen müşterilere hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmet Tanımı

Beyoğlu Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Beyoğlu lokasyonunda yer alan İAŞ İSTANBUL İNŞAAT GAYRİMENKUL TANITIM VE PAZARLAMA TİC.A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Beyoğlu lokasyonunda yer alan İAŞ İSTANBUL İNŞAAT GAYRİMENKUL TANITIM VE PAZARLAMA TİC.A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?