HAYAL BAY & BAYAN MASAJ GÜZELLİK SALONU

2385
SAVAŞ ARSLAN
Selçuk Mahallesi, Selçuklu Cd. No:2, 51100 Niğde Merkez/Niğde
Şirket Tanımı

Güzellik ve bakım herkesin hakkıdır. Bakımlı kalabilmenin eşsiz keyfine ulaşmayı sizlere Hayal Bay-Bayan Masaj Güzellik Salonu ile sunuyoruz. Niğde merkezinde hizmet verdiğimiz güzellik salonumuzda, kişisel bakım ve masaj hizmetleri ile müşterilerimizin rahatlamasını sağlıyoruz. Masaj salonu, güzellik salonu, klasik masaj, medikal masaj, çikolatalı masaj ve jakuzi hizmetlerimizle istediğiniz her an yanınızdayız. Güzelliğinize yenilik ve tazelik katabileceğiniz Hayal Bay-Bayan Masaj ve Güzellik Salonu ile beklentilerinizden çok daha fazlasını yakalayacaksınız. Merkezimiz çalışanlarının güler yüzlü hizmetleri ve alanında deneyimli yönlerini deneyerek rahatlamanın eşsiz keyfini yakalayabilirsiniz. Niğde merkezdeki adresimiz ile en iyi sonuçları yakalamak için iletişim numaramızdan yerinizi ayırtabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

güzellik salonumuzda, kişisel bakım , masaj hizmetleri , Masaj salonu, güzellik salonu, klasik masaj, medikal masaj, çikolatalı masaj , jakuzi

Hizmet Bölgeleri

Niğde Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Güzellik ve Cilt Bakım Ürünleri kategorisine ait olan ve Niğde Niğde Merkez lokasyonunda yer alan HAYAL BAY & BAYAN MASAJ GÜZELLİK SALONU kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?