Web Site Oluşturun

HAK-TAN YAPI İNŞAAT LTD. ŞTİ.

2237
HAKAN COŞKUN
Siteler mah. Alaşehir cad. No:107 Sarıgöl/MANİSA
Şirket Tanımı

Sarıgöl/Manisa’da uzun zamanların deneyim ve uzmanlığı ile inşaat alanında hizmet veren firmamız Hak-Tan Yapı İnşaat, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutarak çalışmalarına sürekli yenilikler katmaya devam ediyor. Başarılı iş sonuçları ve beklentilerinizden çok daha fazlası için firmamızı arayabilirsiniz. Yapı inşaat, taahhüt işleri, yap-sat, karşılığı inşaat, anahtar teslim inşaat, arsa alım-satımı ve gayrimenkul danışmanlığı alanında vermiş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde yatırım yapmak isteyen veya oturumluk daire arayanların yüzünü güldürüyoruz. Yılların birikim ve tecrübesine sahip Hak-Tan Yapı İnşaat ile görüşmeden gayrimenkul yatırımı yapmaya karar vermeyin. Doğru zamanda doğru alışveriş için sizi de adresimize bekliyoruz.

Hizmet Tanımı

Yapı inşaat, taahhüt işleri, yap-sat, karşılığı inşaat, anahtar teslim inşaat, arsa alım-satımı ve gayrimenkul danışmanlığı

Hizmet Bölgeleri

Manisa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Manisa Sarıgöl lokasyonunda yer alan HAK-TAN YAPI İNŞAAT LTD. ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?