GÜNDOĞDU HAVALANDIRMA

2351
OSMAN GÜNDOĞDU
Sultanbeyli - Ataşehir /İSTANBUL
Şirket Tanımı

Büyük firmaların, lokanta, restoran, bar, catering hizmeti sunan merkezlerin ve binaların en çok ihtiyaç duyduğu havalandırma sistemleri, firmamız güvencesi ve yılların birikim ve tecrübesi ile sizlere sunuluyor. Gündoğdu Havalandırma, merkezi sistem ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri, en uygun fiyatlarla getiriyor. Havalandırma sistemleri, baca sistemleri, fan, havalandırma doğalgaz bacaları, davlumbaz sistemleri, endüstriyel havalandırma ve fabrika bacaları gibi ihtiyaç duyulan tüm sistemler için en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hizmet bulabileceğiniz Gündoğdu Havalandırma, İstanbul/Sultanbeyli’de sizlere hitap ediyor. Kaliteli hizmetlerin adresi firmamız ile iletişime geçerek özel isteklerinizi iletebilir, kısa sürede ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Hizmet Tanımı

Havalandırma sistemleri, baca sistemleri, fan, havalandırma doğalgaz bacaları, davlumbaz sistemleri, endüstriyel havalandırma ve fabrika bacaları

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Kombi Servisi kategorisine ait olan ve İstanbul Sultanbeyli lokasyonunda yer alan GÜNDOĞDU HAVALANDIRMA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?