GÖNCÜ İNŞAAT

3499
YENİŞEHİR MAHALLESİ 228. SOKAK MUSTAFA MELİK APT. 3/A / ŞANLIURFA
Şirket Tanımı

Yıl 1982. Medeniyetlerin inşa edildiği topraklarda, geleceğe uzanan bir başarı hikayesinin temelleri atıldı. Şanlıurfa’da küçük bir inşaat şirketi olarak kurulan Göncü İnşaat, kurulduğu günden bu yana pek çok özel konut, kamu binası, sulama kanalı, park ve restorasyon alanı projesini hayata geçirerek yarım milyon metrekareye yakınyaşam alanına değer kazandırdı ve ülke çapında güvenilir bir marka olmayı başardı. Göncü İnşaat, bu başarıyı, asla ödün vermediği iki prensibe borçlu: Güven ve kalite. Dünya standartlarında bir hizmeti; yatırım bütçesini aşmadan, taahhüt edilen sürede ve talep edilen şekilde vermek konusunda yolundan hiç şaşmadı. Kamu yatırımlarında pek çok idare ile çalışmış, farklı büyüklükteki yatırımlarda devlet birimleri ile sözleşmeye bağlı taahhütler üstlenmiş bir şirket olarak Göncü İnşaat, bugüne kadar üstlendiği tüm taahhütleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

Şanlıurfa Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Şanlıurfa Suruç lokasyonunda yer alan GÖNCÜ İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?