Web Site Oluşturun

GAZİANTEP CENGİZ NAKLİYAT

109162
Halkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. Çalışkan Sok. No:8 34303 Küçükçekmece, İstanbul
Şirket Tanımı

GAZİANTEP CENGİZ NAKLİYAT HAKKINDA

Gaziantep Cengiz Nakliyat kurulduğu günde bu yana nakliye sektöründe öncü olmuş ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.

VİZYON

Sağladığı tüm hizmetlerin, müşterilerinde verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmayı kendine vizyon edinmiştir.

MİSYON

İş ortaklarımıza ve müşterilerimize her zaman avantajlı çözümler sunup onlara zamanlarını en efektif şekilde kullanabilecekleri, iş hayatında verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmak.

Hizmet Tanımı

Lojistik Hizmetleri Aklınıza gelebilecek tüm ürün ve mamülleri sizlerin isteği doğrultusunda Türkiye'nin birçok bölgesine taşımaktayız. Gaziantep Cengiz Nakliyat olarak taşıma esnasında gerekli özen gösterilerek ürünlerinizi hasarsız ve problemsiz şekilde istenilen yere, istenilen zamanda taşımaktayız. Müşterilerimize daha kaliteli ve iyi hizmet verebilmenin yanı sıra maliyeti de minumum seviyede tutmayı amaçlamaktayız. Depolama Ürün depolamalarında ürünler depo yönetim sistemi ile depolanmaktadır. Sipariş toplama (Adet, Koli), Etiketleme, Paletleme, Depolarımızın tamamı raflı adres stoklama düzenine göre tasarlanmış olup, gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Evden Eve Nakliyat kategorisine ait olan ve İstanbul Küçükçekmece lokasyonunda yer alan GAZİANTEP CENGİZ NAKLİYAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?