GARENTA RENT A CAR

109574
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:58 Buyaka E Blok Tepeüstü / Ümraniye 34771 İSTANBUL
Şirket Tanımı

Anadolu Grubu’nun 1960 yılından beri sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketi olan Çelik Motor, Otomotiv ve Filo Kiralama sektörlerinde edindiği derin bilgi birikimi ve tecrübesini, kısa dönem araç kiralama sektörüne GarentaDAY markası ile taşıyor.

“Yeni nesil rent a car” sloganı ve anlayışıyla GarentaDAY, Anadolu Grubu’nun tüm şirketleri gibi sektöründe fark yaratan bir hizmeti müşterilerine sunmayı hedefliyor.

Neden GarentaDAY?
Kuruluşunun üçüncü yılında sektörünün birçok önemli oyuncusunu geride bırakarak yükselişini sürdüren GarentaDAY, başarı yolunda hızla ilerlemek için neler yapılması gerektiğini iyi biliyor. Kendi yolunda başarıyla ilerlemek isteyenler için 1 günden 12 aya kadar tüm kiralamalarda büyük kolaylıklar sunuyor. Yola GarentaDAY ile çıkan, her dönem kârlı çıkıyor.

• Kolay ulaşılabilen şubeler,
• Çoğunluğu 1 yaşının altında, tüm bakımları eksiksiz yaptırılmış araçlardan oluşan filo,
• Opsiyonel olarak sunulan kış lastiği, isofiks bağlantılı çocuk koltuğu, güncel navigasyon cihazları, zengin içerikli sigorta hizmet seçenekleri,
• 1 günden 1 yıla kadar esnek kiralama süresi gibi avantajlar sizleri bekliyor.

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Ümraniye lokasyonunda yer alan GARENTA RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Ümraniye lokasyonunda yer alan GARENTA RENT A CAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?