FLATCOM BİLGİSAYAR

108804
YAVUZ KADIOĞLU
Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. Koç İkiz Kuleler NO: 2/9 A Blok 3. Kat Çankaya / Ankara
Şirket Tanımı

Şirket Tanımı
 
Bilgisayar 12 yılı aşan faaliyeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilişim konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Her çeşit teknolojik ürün, parça, malzeme, yazılım ve donanım satışları, masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamir, bakım ve onarımı, son kullanıcılar ve KOBİ'ler (küçük ve ortaboy işletmeler) için network ve server sistem kurulumu, güvenlik açığı tespitleri ve sızma testi (penetrasyon testi), yıllık bakım anlaşması, kablolama, teknik servis ve veri kurtarma işini yapmaktadır.
 
Hizmet Tanımı
 
Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler: Her çeşit teknolojik ürün, parça, malzeme, yazılım ve donanım satışları, masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamir, bakım ve onarımı, son kullanıcılar ve KOBİ'ler (küçük ve ortaboy işletmeler) için network ve server sistem kurulumu, güvenlik açığı tespitleri ve sızma testi (penetrasyon testi), yıllık bakım anlaşması, kablolama, teknik servis ve veri kurtarma hizmetleridir.

Hizmet Tanımı

Flatcom Bilgisayar 12 yılı aşan faaliyeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilişim konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; - Her çeşit teknolojik ürün , parça , malzeme , yazılım ve donanım satışları , masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamir, bakım ve onarımı , son kullanıcılar ve KOBİ'ler (küçük ve ortaboy işletmeler) için network ve server sistem kurulumu , güvenlik açığı tespitleri ve sızma testi (penetrasyon testi), yıllık bakım anlaşması, kablolama, teknik servis ve veri kurtarma işini yapmaktadır. - 2011 yılından beri faaliyetine Sanal Office olarak devam eden Flatcom Bilgisayar siz değerli müşterilerin duyduğu güven ile çalışmalarına devam etmektedir . - Küçük ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bilişim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. - Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, iyi hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Bilişimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Flatcom Bilgisayar, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Saygılarımla Yavuz Kadıoğlu (IT Uzmanı/MCSE/E.H.) Flatcom Bilgisayar

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bilgisayar Parçaları ve Aksesuarları kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan FLATCOM BİLGİSAYAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bilgisayar Parçaları ve Aksesuarları kategorisine ait olan ve Ankara Çankaya lokasyonunda yer alan FLATCOM BİLGİSAYAR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?