FIRINCI ENDÜSTRİYEL MAKİNA

1724
YALÇIN IŞIK
Organize Sanayi Böl. 29. Cad. No.51 Melikgazi / KAYSERİ
Şirket Tanımı

2014 Yılında kurulan firmamız sektörde 16 yıllık deneyimi olan Yalçın IŞIK yönetiminde hizmet vermektedir.Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacı ile kendini sürekli yenilemeye,uygun ve sağlıklı çözümler üretebilmek için araştırmacı ve seçici olmayı kendisine ilke edinmiştir.Şirketimiz 1200 metre2 alan üzerine kurulu olup 11 kişilik teknik ve idari kadrodan oluşmaktadır. FIRINCI END. MAKİNA bünyesinde elektrostatik toz boya,emaye,tekstil fırın tesisleri ve boya kabinleri imalatı yapmaktadır.Yılda ortalama 10 elektro statik toz boya tesisi imal edilmektedir.sektöre verdiğimiz hizmetlerde, Sektörel teknolojinin gerektirdiği. Kalite kontrol esaslarına uygun. Üretim kapasitesini artıracak. Minimum işçilik sağlayacak. Sıfır hata ile çalışan. Uygun maliyette tesisler ve fırınlar imal ettik ve teslim ettik. Çözüm ortağı olarak ürettiğimiz,teslim ettiğimiz fırın ve tesislerimizin problemsiz bir şekilde uzun yıllardır çalışıyor olması ve müşteri memnuniyetleri mutluluğumuz, portföyümüzün gelişmesi gururumuzdur.

Hizmet Tanımı

Toz boya fırını, emaye fırını, tekstil fırını, elektrostatik fırını üretimi ve satış

Hizmet Bölgeleri

Kayseri Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Makine Sanayi kategorisine ait olan ve Kayseri Melikgazi lokasyonunda yer alan FIRINCI ENDÜSTRİYEL MAKİNA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Makine Sanayi kategorisine ait olan ve Kayseri Melikgazi lokasyonunda yer alan FIRINCI ENDÜSTRİYEL MAKİNA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?