Kurumsal Web Sitesi

Etkin Yapı Metal Prefabrik

106831
Necip Fazıl mh.Yozgat cd.7/1 Sultanbeyli, İSTANBUL
Şirket Tanımı

Biz; Prefabrike yapılarla ilgili çalışmalarımızı 1999 yılı itibarı ile sürdürmekteyiz. Prefabrik ve konteyner yapıların, öncü firmaları ile deneyim kazanmış, sorumluluğunun bilincinde imalat ve montajlarla sektörde etkin rol alarak çalışmalar yaptık,çalışmalarımızı Etkin Yapı Metal Prefabrik unvanı ile taçlandırarak devam ediyoruz.

Etkin Yapı Metal Prefabrik olarak firmamız prefabrik ve konteyner yapı çözümleri, şantiye binaları (Yemekhane, işçi yatakhaneleri, idari ofis binaları vb.),çelik ve hafif çelik yapılarla ilgili faaliyetlerine başlamış sizlerden aldığı güç ve güvenle sektörde etkin kaliteli ve sorunsuz hızlı çözümler üretmeye devam etmektedir.

Amacımız; Ürün ve hizmet kalitesini her zaman yükselterek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve iyi referanslar edinerek sektördeki yerimizi daha sağlam ve etkin konuma taşımaktır. Kurumlarınızın prefabrik, konteyner ve çelik yapılarla alakalı gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamaya ve çözmeye talip olduğumuzu bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz…

Hizmet Tanımı

Söküm-Montaj, Konteyner, Prefabrik, Çelik Yapılar

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Konteyner ve Prefabrik Evler kategorisine ait olan ve İstanbul Sultanbeyli lokasyonunda yer alan Etkin Yapı Metal Prefabrik kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?