EROĞLU TEKSTİL OTELCİLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş

3443
9 EYLÜL MAH. AKÇAY CAD. NO:169/B GAZİEMİR / İZMİR
Şirket Tanımı

1964 yılında Ahmet Eroğlu tarafından tekstil sektörü ile çalışmalara başlayan Eroğlu Ailesi bulunduğu bölgede daha da büyüyerek, bölgesindeki kalkınmaları desteklemek adına çağı takip ederek gelişme yolunda adımlar atmıştır. 1993 yılında Eroğlu TEKS. OTELCİLİK İNŞ.SAN.TİC.AŞ. olarak yola devam etmiştir. Türkiye nin gelişimine ve büyümesine katkı da bulunmak adına 2000 yıllarında inşaat sektöründe yer alma kararı vermiştir.Başta Gaziemir olmak üzere Çeşme,Narlıdere,Buca gibi İzmir’in işlek ilçelerinde konut,villa , projelerine imza atmıştır. İnsan yaşam standartlarını en üst düzeyde tutmayı amaçlayan firma, gerek arsa gerekse projede kullandığı TSE standartlarındaki malzemeleri ile marka haline gelmiş firmaları da yanına alarak yoluna devam etmiştir.

Hizmet Tanımı

Parke Ve Yer Kaplama, Alçıpan Asma Tavan, Asansör/Merdiven, Asma Tavan, Boya Ve Yan Sanayi, Briket-Tuğla-Kiremit, Cam Sanayi, Çimento-Beton Alçı, Dış Cephe Mantolama, Doğalgaz Tesisat, Duvar / Çatı Kaplama, Havuz Yapımı, İnşaat ve GYO Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İzmir Gaziemir lokasyonunda yer alan EROĞLU TEKSTİL OTELCİLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?