Web Site Oluşturun

ELİSA EĞLENCE MERKEZİ

2150
NURDAN SEVİNÇ
Cünüriye mah. Boyran Altı No:26 İnebolu/KASTAMONU
Şirket Tanımı

Kastamonu/İnebolu’da hizmetinizde olan Elisa eğlence merkezimiz, tüm özel günler için uygun ve kullanışlı bir adrestir. Düğün salonu, düğün organizasyonu, kına organizasyonu, nişan organizasyonu, aile çay bahçesi, eğlence merkezi, doğum günü organizasyonu pansiyon, apart otel ,cafe, oyun salonu ve sizin için özel anlamı olan tüm günleriniz için arayabileceğiniz Elisa Eğlence Merkezi ile daha güzel kutlamalar yapacaksınız. Profesyonel ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin hizmetini en iyi şekilde karşılarken aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulmanıza yardımcı olacak. iletişim numaramızdan arayarak detaylı bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

Düğün salonu, düğün organizasyonu, kına organizasyonu, nişan organizasyonu, aile çay bahçesi, eğlence merkezi, doğum günü organizasyonu pansiyon, apart otel ,cafe, oyun salonu

Hizmet Bölgeleri

Kastamonu Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Eğlence ve Spor Pazarlama Hizmetleri kategorisine ait olan ve Kastamonu İnebolu lokasyonunda yer alan ELİSA EĞLENCE MERKEZİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?