Kurumsal Web Sitesi

DUOPOL SERBEST MUHASEBECİLİK MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ

2468
Mesut Topaloğlu
Barbaros Mah. Hüsnü Kılkış Sok. 1 Çanakkale Merkez 17020, Çanakkale
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı

Duopol Mali Müşavirlik Bürosu olarak; her mükellefimize küçük büyük ayrımı yapmaksızın aynı özen ve itinayı gösterir, sektörün yapısına göre en avantajlarına uygun hizmet veririz.

Gelişen ve değişen mevzuat sisteminde sürekli kendini yenileyerek güncel veriler sunarız Mükelleflerimize faaliyet çeşitliliğine göre hızlı ve verimli bir şekilde destek sağlarız Diledikleri zamanlarda akademik ve mesleki yönden danışmanlık yapar. Gerektiğinde firma içi personele eğitim vererek adaptasyonunu sağlarız.

 
Hizmet Tanımı

Vergi ve ilgili diğer mevzuata ve tek düzen muhasebe standartlarına uygun şekilde muhasebe defterlerinin tutulması, raporlanması, ilgililere raporların sunulması. Bilanço, kar-zarar tablosu, bildirge, beyannameler ve diğer belgelerin düzenlenip tahakkuk işlemlerinin yapılması. Yapılmış olan muhasebe kayıtlarının TMS’ ye uygunluğunun kontrolü. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için bilgisayarlı muhasebe yazılım programlarının seçimi ve muhasebe sistemi altyapısının oluşturulması.

Muhasebe uygulamaları konusunda danışmanlık yapmak. İşletme personeline ait ücret bordrolarının, hesap pusulalarının hazırlanması, işçilerce imzalanmak üzere işverene sunulması. Aylık prim ve hizmet belgelerinin tahakkuk ettirilerek firmaya iletilmesi. İşe giren personelin işe giriş işlemlerinin yapılması. İşten ayrılan personelin kıdem ve ihbar tazminatları’nın hesaplanması; işten ayrılma ile ilgili tüm belgelerin hazırlanması. SGK ve İş Mevzuatı konusunda danışmanlık yapmak.

 
Arama Terimleri: 
Şahıs Şirket Kuruluşu, Muhasebe Hizmetleri, Raporlama, Bağkur, Kosgeb, Bağımsız Denetim, Şirket Değerleme, Vergi Danışmanlığı, İş Sosyal Güvenliği, Mali Mevzuat, Teşvikler, Ssk İşlemleri, Limited Şirket Kuruluşu, Anonim Şirket Kuruluşu, Şirket Dönüşümü
 
Hizmet Bölgeleri
Çanakkale Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, Şirket Kuruluşu, Vergi Denetim, SGK, Bilanço, Kar ve Zarar Tablosu, Beyanname, İş Mevzuatı, Aylık Prim, SMMM, Mali Mevzuat, Destek Hibe ve Teşvik, İş Mevzuatı Danışmanlık Hizmeti

Hizmet Bölgeleri

Çanakkale Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Muhasebecilik, Denetim ve Vergi Hizmetleri kategorisine ait olan ve Çanakkale Çanakkale Merkez lokasyonunda yer alan DUOPOL SERBEST MUHASEBECİLİK MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?