Kurumsal Web Sitesi

DNC ENDÜSTRİYEL KİMYA

2549
Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Göldağı Sok. No:1 K:3 Bahçelievler 34520, İstanbul
Şirket Tanımı

DNC Endüstriyel Kimya; Ülkemizde her geçen gün gelişmekte olan sanayi alanında endüstriyel temizlik, bakım ve koruma kimyasalları ihtiyacını karşılamak ve bu alanlardaki sorunlarını gidermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Aktif olarak çalışan ürün geliştirme laboratuarlarımız sanayide karşılaşılan sorunlara çözümler üretmektedir. "Öncelikle Kaliteli Hizmet" felsefesi ile çalışan deneyimli, dinamik, eğitimli, genç ve güçlü bir kadroya sahip firmamız belirlediği misyon doğrultusunda insana, insan sağlığına ve çevreye önem verir. Tüm faaliyetlerinde, "kalite standartını" ön planda tutarak gerçekleştirme ilkesinden yola çıkan ve firmalardan gelen talepler doğrultusunda en hızlı şekilde teknik danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Hizmet Tanımı

Bahçelievler Kimyasal Maddeler, Pas, Yağ, Kireç, Beton Sökücü ve Çözücü, Klorlu, Klorsuz Solvent’ler, Boya Öncesi Metal Temizleme, Demir Fosfat Kaplama, Metal Yüzey Koruyucu ve Endüstriye Temizleyici Ürünleri Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


kategorisine ait olan ve İstanbul Bahçelievler lokasyonunda yer alan DNC ENDÜSTRİYEL KİMYA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?