DEKORASYON MERMER & GRANİT

1863
SERKAN YILMAZ
Kaymaklı mah. Anadolu Bulvarı No:148/B (Aytemiz Petrol Karşısı) Ortahisar/TRABZON
Şirket Tanımı

Yeni nesil yaşam alanlarına daha fazla şıklı sunmak ve kaliteli sonuçları elde etmek için mermer dekorasyon alanında müşterilerimize en iyi hizmetleri Dekorasyon Mermer Granit kalitesi ile sunmaya devam ediyoruz. Ortahisar/Trabzon’da hizmet veren firmamızdan; mermer asansör kaplamaları, mermer dış kaplamaları, mermer yer döşemesi, mermer balkon, küpeşte, banyo ve mutfak tezgahlarına kadar tüm hizmetleri en uygun fiyatlarla değerlendirebilirsiniz. Dekorasyon Mermer Granit ile beklediğinizden çok daha fazlasına ulaşırken en uygun ödeme seçeneklerinden yararlanmak ekonomik açıdan da sizlere yardımcı olacaktır. Deneyimli uzman kadromuz ile dilediğiniz her zaman hizmetinizde olan firmamızın iletişim numarasından arayarak detaylı bilgi alabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.

Hizmet Tanımı

mermer asansör kaplamaları, mermer dış kaplamaları, mermer yer döşemesi, mermer balkon, küpeşte, banyo ve mutfak tezgahları

Hizmet Bölgeleri

Trabzon Geneline Hizmet Vermekteyiz.


kategorisine ait olan ve Trabzon Ortahisar lokasyonunda yer alan DEKORASYON MERMER & GRANİT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
kategorisine ait olan ve Trabzon Ortahisar lokasyonunda yer alan DEKORASYON MERMER & GRANİT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?