CITY LIFE GAYRİMENKUL

108776
Serhat Aşık
Nişantepe Mah. Turgut Özal Bulvarı Alemdağ Emlak Konutları A5-11 Çekmeköy-İstanbul
Şirket Tanımı

EMLAK KONUT GYO Projeleri başta olmak üzere, halihazırda faaliyette bulunan beş ofisi ile Çekmeköy, Sultanbeyli, Başakşehir, Bahçeşehir, İzmit/Körfez İlçelerinde Gayrimenkul üzerine Alım, Satım, Kiralama,Proje Pazarlama, Portföy Yönetimi Hizmetleri vermektedir. Çalıştığımız projelerde tüm bu hizmet arayışlarınız için doğru yerdesiniz… Açtığınız her telefonda karşınızda güler yüzlü, bilinçli, konusunda profesyonel, size yardımcı olmaktan gurur duyan bir arkadaşımızı bulacaksınız…

 

Device

Bizimle Çalıştığınız Zaman Bilgili ve tecrübeli bir Danışman, Sizin tarafınızda sizin adınıza pazarlık eden bir taraf, Alım sürecini kolaylaştıran sistemler zinciri ve güvenilir bir marka desteği bulursunuz... Aradığınız evi bulmanıza yardımcı olmaya hazırız. Bu yüzden her bir müşterimiz ile kişisel olarak ilgileniriz. Sizi, tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı anlamak için zaman ayırır, önceliklerinize önem veririz..

Misyonumuz - Vizyonumuz

Misyonumuz

Çalıştığımız projelerde gayrimenkul alım-satım ve kiralama standartlarını çağdaş, etik ve üretken bir seviyeye eğitimli, başarılı ve profesyonel çalışanlarımızla yükseltmek ve layık oldukları profesyonel hizmeti müşterilerimize sunmaktır.

Vizyonumuz

Gayrimenkul sektöründe cazip, üretken, kârlı ve vizyonel bir çalışma ortamı sağlanıp fark yaratan hizmetiyle sürekli zirveyi zorlayan bir gayrimenkul organizasyonu yaratmaktır..

DEĞERLERİMİZ

Yenilikçilik, uzmanlık, istikrar, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, Saygı, dürüstlük ve şeffaflık, ülke kalkınmasına katkı.

Hizmet Tanımı

Çekmeköy Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Çekmeköy lokasyonunda yer alan CITY LIFE GAYRİMENKUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Emlakçılar kategorisine ait olan ve İstanbul Çekmeköy lokasyonunda yer alan CITY LIFE GAYRİMENKUL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?