Web Site Oluşturun

CANAN SARIKAYA MODA EVİ

2241
CANAN SARIKAYA
Bağdat cad. Cemile apt. No:401/1 Kat:2 Daire:18 Suadiye - KADIKÖY/İSTANBUL
Şirket Tanımı

En güzel günlerinizi taçlandıran ve özel hizmetleriyle özel tasarımlar sunan Canan Sarıkaya Moda Evi, aradığınız tüm gelinlik modellerini bulabileceğiniz bir adrestir. Kadıköy/İstanbul’da hizmet veren firmamızda, beklentilerinizin ötesinde şık ve trend tasarımları bir arada bulabileceksiniz. Özel dikim, tasarım atölyesi, gelinlik, davet kıyafetleri, sinema, müzikal kostümleri, okullara özel tasarımlar, mezuniyet cübbesi gibi özel dikim hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaya Canan Sarıkaya Moda Evi farkıyla devam ediyoruz. Profesyonel ekip, modayla yakından ilgilenen kadro ve daha fazlasına sahip olan moda evimiz, aradığınız her şeyi en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bir adrestir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için sizi de yerimize bekliyoruz.

Hizmet Tanımı

Özel dikim, tasarım atölyesi, gelinlik, davet kıyafetleri, sinema, müzikal kostümleri, okullara özel tasarımlar, mezuniyet cübbesi

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bayan Giyim Mağazaları kategorisine ait olan ve İstanbul Kadıköy lokasyonunda yer alan CANAN SARIKAYA MODA EVİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?