ÇALKAN İNŞAAT

3036
YEŞİLBAYIR MAH. SAĞDUYU CAD. NO:101/5 MAMAK / ANKARA
Şirket Tanımı

Düşüncesiyle 2002 yılında kurulan ÇALKAN İNŞAAT, yaptığı tüm konutlarda kullanılan malzeme konusunda hiç bir şekilde taviz vermeden, temelinden çatısına kadar, 1. sınıf malzeme kullanıp, yarının yaşanacak doğal afetlerinde hiç bir şekilde can kaybının olmaması riskini mimumum seviyeye indirmek ilkesini kendisine hedef şeçmiştir. Bir inşaat ve taahhüt firması olarak ÇALKAN İNŞAAT ın birincil hedefi budur. İkincisi ise günümüzde yapılan yapıların çevreyle uyumsuz taş bloklarlardan öte yaşanabilecek mekanlar haline dönüştürülmesi alt yapı ve projelerin bu anlamda hazırlanması için bünyesindeki mimar, inşaat mühendisi, taşeron ve işçisiyle bir bütünlük içerisinde titiz bir çalışma örneği göstermektedir.

Hizmet Tanımı

Isıtma /Soğutma, İzolasyon, Kapı Ve Pencere Sistemleri, Kazı -Yıkım Hafriyat, Laminat Döşeme, Mermer Ve Doğal Taşlar, Mutfak Ve Banyo, Prefabrik Yapı, Seramik-Porselen-Fayans, Sıhhi Tesisat, Tadilat - Dekorasyon, Yapı Denetim Hizmetleri, Yapı Market

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


S1
ÇALKAN İNŞAAT firmasının telefon numarası nedir?
ÇALKAN İNŞAAT firmasının telefon numarası: 0312 372 48 45.
S2
ÇALKAN İNŞAAT firmasının yeri nerededir?
ÇALKAN İNŞAAT firmasının adresi: YEŞİLBAYIR MAH. SAĞDUYU CAD. NO:101/5 MAMAK / ANKARA.
S3
ÇALKAN İNŞAAT firmasının ana irtibatı var mı?
ÇALKAN İNŞAAT firmasının ana irtibat numarası: 0312 372 71 71.
S4
ÇALKAN İNŞAAT firmasının web sitesi
ÇALKAN İNŞAAT firmasının web sitesi: http://www.calkaninsaat.com.
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Mamak lokasyonunda yer alan ÇALKAN İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?